کد خبر : 4429
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۸ تیر ۱۳۹۶ - ۸:۰۹
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای پايان عمليات بهسازي خيابان قائم عج منطقه ٧ شهرداري كرج تلاش براي ارتقاء سطح خدمت رساني بسته هستند
17 views بازدید

پايان عمليات بهسازي خيابان قائم عج منطقه ٧ شهرداري كرج تلاش براي ارتقاء سطح خدمت رساني

سیدرضا فیض در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اشاره به انتهای عملیات بهسازی  و بازسازی خیابان قائم(عج) در این منطقه، بر ضرورت پرداختن به مسائل عمران و آبادانی جاهای تاکید کرد و با بیان اینکه رسیدن به این مهم از اولویت هایی است که به جد در دستور کاری شهرداری منطقه قرار دارد، گفت: سیاست گذاری در مدیریت شهری و به […]

سیدرضا فیض در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اشاره به انتهای عملیات بهسازی  و بازسازی خیابان قائم(عج) در این منطقه، بر ضرورت پرداختن به مسائل عمران و آبادانی جاهای تاکید کرد و با بیان اینکه رسیدن به این مهم از اولویت هایی است که به جد در دستور کاری شهرداری منطقه قرار دارد، گفت: سیاست گذاری در مدیریت شهری و به تبع آن در جاهای تحت پوشش نیز در راستای  تحقق این مهم است.

مدیر منطقه ۷ شهرداری کرج پیشتر با بیان اینکه، تلاش برای تحقق خروجی های مثبت حاصل از اجرای فعالیت های عمرانی امری ضروری است، گفت: نگاه مسئولین شهری به ویژه مدیریت شهری اعم  شهرداری و شورای شهر به این مسئله، مثبت است.

این مسئول اجرای این عملیات را از حد فاصل ورودی خیابان آزدی و قائم(عج) تا بلوار باغستان عنوان کرد و گفت: این خیابان به طرز کامل تحت عملیات تراش و روکش آسفالت به وسیله ابزار فینیشر قرار گرفت.

فیض در خصوص میزان تراش و روکش آسفالت در این برنامه اضافه کرد:  بالغ بر سه هزار تن آسفالت با مساحت حدودی هفت هزار مترمربع توزیع گردید و در کل با بودجه ای بالغ بر پنج میلیارد ۵۰۰ میلیون ریال به اتمام رسید که معابر فرعی آن نیز ازجمله خیابان های زبیدی جنوبی و شمالی با کل ۵۶ تن لکه گیری شد.

مدیر منطقه ۷ شهرداري کرج  با اشاره به تصمیمات گرفته شده به منظور ممکن آوردن شرایط فرضیه آل برای ارتقاء ساختارهای شهر از جانب مدیریت شهری و به تبع آن جاهای تحت پوشش، گفت: با این شرایط ارتقاء ساختارهای خدمات رسانی در شکل اجرای برنامه های عمرانی، خدماتی، فرهنگی و … با اسم رئوس ضروری به منظور بالفعل درآوردن استعداد های شهری مورد استقبال مدیران شهری قرار دارد.

فیض تاکید کرد: نگاه و نگاه مسئولین شهری باید به شکلی باشد که خروجی های آن نتایج عمیقی به لحاظ رفع مشکلات و مسائل زیرساختی در پی داشته باشد.

ایشان در انتهای با اشاره به حجم اعمال صورت گرفته در سطح منطقه ۷ کرج عنوان کرد: فعالیت های متفاوتی که از جانب منطقه انجام می شود با نیت تامین زیرساخت ها و ممکن آوردن بسترهای خوب به منظور خدمات رسانی به شهروندان صورت می گیرد.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات