کد خبر : 5880
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۹
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای پایانه حصارک ساماندهی می شود بسته هستند
21 views بازدید

پایانه حصارک ساماندهی می شود

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در راستای رسیدگی به ساماندهی پایانه حصارک، احمد افضلی با همراهی عزیز صدرنژاد مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری این کلانشهر، در محل این پایانه حضور پیدا کردند و تازه ترین نقشه های اجرایی را مورد بررسی قرار دادند. بعد از بازدید میدانی از پایانه حصارک، دستورات ضروری به منظور اجرای عملیات اصلاح و ساماندهی […]

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در راستای رسیدگی به ساماندهی پایانه حصارک، احمد افضلی با همراهی عزیز صدرنژاد مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری این کلانشهر، در محل این پایانه حضور پیدا کردند و تازه ترین نقشه های اجرایی را مورد بررسی قرار دادند.

بعد از بازدید میدانی از پایانه حصارک، دستورات ضروری به منظور اجرای عملیات اصلاح و ساماندهی به مسئولانه مربوطه داده شد که سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج، متولی اصلی این رفتار است.

ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است پایانه حصارک یکی از مکان های پر ازدحام در ورودی غربی شهر کرج از سمت کمالشهر است که هر روزه غیر از خدمات دهی درون شهری، به شهرهای اغماری از نمونه کمالشهر و چهارباغ نیز خدمات معرفی میکند و رسیدگی به این محل از اولویت های کاری معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج به شمار می آید.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات