کد خبر : 4684
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۴
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای پرداختن به مسئله های فرهنگی از وظایف اصلی شورای شهر است بسته هستند
1 views بازدید

پرداختن به مسئله های فرهنگی از وظایف اصلی شورای شهر است

به نوشته سایتهای اینترنتی با استناد به گفته پایگاه خبری مدیرت شهری کرج، محمد صادق باغستانی اظهار کرد: فرهنگ شهروندی هویتی تحصیل شده در یک روز، یک ماه و حتی یک سال نیست حتی فرهنگ شهروندی در یک دوره زمانی و در تعاملات اجتماعی ساکنین شهر ایجاد می شود .   وی تصریح کرد: حقوق و تکالیف در مقابل هم قرار می گیرند و […]


به نوشته سایتهای اینترنتی با استناد به گفته پایگاه خبری مدیرت شهری کرج، محمد صادق باغستانی اظهار کرد: فرهنگ شهروندی هویتی تحصیل شده در یک روز، یک ماه و حتی یک سال نیست حتی فرهنگ شهروندی در یک دوره زمانی و در تعاملات اجتماعی ساکنین شهر ایجاد می شود .

 

وی تصریح کرد: حقوق و تکالیف در مقابل هم قرار می گیرند و هر کسی در قبال حقی که به ایشان تعلق می گیرد مجبور است و وظیفه ای را باید انجام دهد و تکلیفی بر عهده ی ایشان می باشد .

 

 باغستانی با بیان اینکه باید دانست یک شهروند در قبال حقوق شهروندی که به ایشان تعلق می گیرد چه تکالیفی دارد، اضافه کرد: امروزه برای رعایت حقوق شهروندی نیاز به هم کاری به هر میزان بیشتر  شهروندان و  با مدیریت شهری است.

 

مدیرعامل کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر کرج یادآور شد: هر فرد باید بکوشد تا از شهروند منفعل به شهروند اکتیو پیشرفت یابد تا هم خود از حقوق شهروندی خود بیشتر مطلع شود و هم جامعه  را از حالت منفعل به حات پویا تغییر دهد.

 

وی ادامه داد: اوقات فراغت به علاوه از طرف دیگر فعالیت های ضمن تحصیل و ضمن کار عرصه ساز افزایش و شکوفایی در نوجوانان و جوانان و به علاوه از طرف دیگر پویایی در دیگر مردم محله است، مساجد و کتابخانه و باشگاه های ورزشی در رسیدن به هدف شهروند پویا و سالم ضروری هستند.

 

باغستانی اضافه کرد: شهروندان و مردم محله نیازمند فضاهایی هستند تا قادر باشند نیاز های معنوی خود را که آموزه های دینی و پرورشی است در آن محل تقویت کرده و استعداد های خود را شناخته و در افزایش و شکوفایی آن تلاش نمایند.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات