کد خبر : 6558
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۶
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای پرداخت حقوق کارگران حاوی اهمیت برنامه های شهرداری است بسته هستند
20 views بازدید

پرداخت حقوق کارگران حاوی اهمیت برنامه های شهرداری است

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، دکتر نصیری در سی و هشتمین نشست رسمی شورای اسلامی شهر کرج با بیان این نوشته اضافه کرد: همراه با تعهدات شهرداری به شهر و شهروندان، تامین رفاه کارگران حاوی اهمیت برنامه های این سری قرار دارد. وی با عنوان اینکه تعصبی که کارگران درمقایسه با کار و مسئولیت خود دارند ستودنی است، اضافه کرد: کمترین خدمتی که […]

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، دکتر نصیری در سی و هشتمین نشست رسمی شورای اسلامی شهر کرج با بیان این نوشته اضافه کرد: همراه با تعهدات شهرداری به شهر و شهروندان، تامین رفاه کارگران حاوی اهمیت برنامه های این سری قرار دارد.

وی با عنوان اینکه تعصبی که کارگران درمقایسه با کار و مسئولیت خود دارند ستودنی است، اضافه کرد: کمترین خدمتی که قادر ایم به این قشر زحمت کش کنیم، پرداخت به موقع حقوق آنها است.

نصیری با اشاره به حضور مستمر کارگران محیط سبز و خدمات شهری در طول چند شب قبلی عنوان کرد: نیروهای خدماتی در سرمای منفی ۱۳ درجه در سطح شهر به برف روبی سرگرم بودند و برای ممکن آوردن موقیت و محیط خوب برای تسهیل در آمد و شد شهروندان تلاش کردند که این رفتار شایسته جای قدردانی دارد.

اجرای برنامه جامع مدیریت شهری در لحظه بروز بحران سپید

شهردار کرج در قسمت دیگری از سخنان خود با اشاره به اجرای برنامه جامع مدیریت شهری در لحظه بروز بحران سپید در این کلانشهر، عنوان کرد: این برنامه مهم که با نیت کاهش بحران های ناشی از بارش برف سیاست گذاری شد، از ساعت ١٢ شب همزمان با شروع بارش و با نیت برف روبی و بازگرداندن آرامش به شهر اجرا شد.

نصیری عنوان کرد: روز اول بارش برف با تلاش عوامل خدمات شهر و دیگر نیروهای شهرداری، تمامی مسیر های اصلی برای تردد شهروندان بازگشایی شد.

وی با عنوان اینکه سردی هوا عامل بروز بسیاری از مشکلات شهری لحظه بارش برف بود، اضافه کرد:  در چنین شرایطی ست که که تمام توان و ابزارهای شهرداری در بازگشایی معابر و خیابان ها به کار گیری شد.

شهردار خاطرنشان کرد: بعد از پاکسازی و برف روبی معابر و خیابان های اصلی شهر، بازگشایی کوچه های فرعی در مسیر پیش روی قرار گرفته است.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات