کد خبر : 5074
تاریخ انتشار : جمعه ۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۹:۵۶
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای پل روگذر شمالی تقاطع غیر هم سطح شهید آجرلو احداث شد بسته هستند
16 views بازدید

پل روگذر شمالی تقاطع غیر هم سطح شهید آجرلو احداث شد

علی اصغر کمالی زاده در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج این نوشته را عنوان کرد و گفت: بعد از سود برداری از تقاطع غیر هم سطح شهید آجرلو در خرداد ماه سال جاری، با تلاش های معاونت فنی و عمرانی شهرداری کرج پل روگذر شمالی این تقاطع نیز اجرا شد. معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج اظهار داشت: روگذر ذکر شده به […]

علی اصغر کمالی زاده در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج این نوشته را عنوان کرد و گفت: بعد از سود برداری از تقاطع غیر هم سطح شهید آجرلو در خرداد ماه سال جاری، با تلاش های معاونت فنی و عمرانی شهرداری کرج پل روگذر شمالی این تقاطع نیز اجرا شد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج اظهار داشت: روگذر ذکر شده به طول کلی ۶ هزار و ۲۷ متر و عرض بالغ بر ۱۲ متر می باشد که حاوی سه خط عبوری است.

کمالی زاده گفت: برای روگذر شمالی تقاطع غیر هم سطح شهید آجرلو، ۶ پایه ستون مقرر کرده شده است و حجم کلی بتن این برنامه عمرانی به سه هزار مترمکعب می رسد.

این مسئول ادامه داد: به علاوه از طرف دیگر ۳۰۰ مترمربع عملیات قالب بندی و ۵۰۰ مترمکعب عملیات آسفالت جهت تسهیل در عبور و مرور شهروندان از روگذر شمالی ذکر شده اجرایی شده است.

ایشان در انتهای خاطر نشان کرد: برای تقاطع غیر هم سطح شهید آجرلو، پل روگذر جنوبی نیز مقرر کرده شده است که با احداث آن، تقاطع غیر هم سطح ذکر شده بطور کامل به ایستگاه پایانی می رسد و در تلاشیم تا در ماه های آتی این مهم را محقق سازیم.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات