کد خبر : 4465
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۶ - ۳:۰۰
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای پژوهش باید به محور فعالیت های عمرانی مبدل شود بسته هستند
11 views بازدید

پژوهش باید به محور فعالیت های عمرانی مبدل شود

کاویانی:پژوهش باید به محور فعالیت های عمرانی مبدل شود مدیرعامل مرکز پژوهش ها و بررسی ها راهبردی شورای اسلامی شهر کرج گفت: پژوهش و مطالعه باید به محور فعالیت های عمرانی و زیربنایی شهرداریها مبدل شود و ضروری است بگوییم که عملیاتی شدن برنامه ها بدون پیوست های مطالعاتی راه به نقطه ای نمی برد. مجید کاویانی در گفتگو  با خبرنگار پایگاه […]

کاویانی:
پژوهش باید به محور فعالیت های عمرانی مبدل شود

مدیرعامل مرکز پژوهش ها و بررسی ها راهبردی شورای اسلامی شهر کرج گفت: پژوهش و مطالعه باید به محور فعالیت های عمرانی و زیربنایی شهرداریها مبدل شود و ضروری است بگوییم که عملیاتی شدن برنامه ها بدون پیوست های مطالعاتی راه به نقطه ای نمی برد.

مجید کاویانی در گفتگو  با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج ادامه داد: یکی از دغدغه های بنیادی و راهبردی دوره چهارم مدیریت شهری کرج توجه مضاعف به بحث تحقیق و پژوهش در دیزاین و اجرای برنامه ها می باشد که منتج به اجرا مرکز پژوهش ها و بررسی ها راهبردی شد و در تلاش هستیم تا هیچ برنامه کلانی بدون پیوست های مطالعاتی در مدار اجر قرار نگیرد.
 
وی اظهار کرد: تهیه برنامه های مطالعاتی و پیوست های علمی برای برنامه ها ضمن آنکه مسیر اجرای برنامه را هدفمند سازد، به صرفه جویی در منابع مالی، ارتقای سود وری و کاهش چشمگیر پروسه های مختلف دیزاین و اجرا خواهد انجامید و رضایتمندی عمومی را نیز از عملکرد مدیریت شهری ارتقاء می بخشد.
 
این مسئول شهری در قسمت دیگری از سخنانش اظهار کرد: با این وجود موضوعی که باید مد نظر برنامه ریزان و تصمیم گیران شهری قرار گیرد، باور باطنی به مبحث بنیادی تحقیق و پژوهش است و تجربه ثابت کرده در مواردی که برنامه های عمرانی و زیرساختی بدون پیوست های مطالعاتی ضروری عملیاتی شده، خسارت های جبران ناپذیری به پیکره و کالبد شهر وارد گردیده است.
 
کاویانی در قسمت پایانی سخنانش اظهار داشت: مرکز پژوهش های شورای شهر کرج مصمم است تا با بهره برداری از تجارب و الگوهای موفق، برقراری رابطه تولید کننده با مراکز علمی و دانشگاهی و تهیه برنامه های مطالعاتی در عرصه های مختلف به فعالیت های عمرانی شکل دادن کارشناسی دهد و بالاخره به ارتقای سود وری سازمانی کمک نماید.

 

رویا منیری

پژوهش محور فعالیت های عمرانی

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات