کد خبر : 4034
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۰
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای پژویی که از پنجره آویزان می شود بسته هستند
10 views بازدید

پژویی که از پنجره آویزان می شود

به نوشته خبر البرز با استناد به گفته باشگاه خبرنگاران،  تا این لحظه خودروهای بسیاری را با موتورهای الکتریکی یا برنامه های دارای اختلاف برای آتی معرفی کرده ایم با اینحال گاهی اوقات برنامه ها از سطح های پایین جدا شده و امکاناتی ماورایی را همراه خود می آورند. “رومن میستیوک” دیزاین است که اخیرا برای پژو یک خودروی بسیار دارای اختلاف را […]


به نوشته خبر البرز با استناد به گفته باشگاه خبرنگاران،  تا این لحظه خودروهای بسیاری را با موتورهای الکتریکی یا برنامه های دارای اختلاف برای آتی معرفی کرده ایم با اینحال گاهی اوقات برنامه ها از سطح های پایین جدا شده و امکاناتی ماورایی را همراه خود می آورند.


“رومن میستیوک” دیزاین است که اخیرا برای پژو یک خودروی بسیار دارای اختلاف را دیزاین کرده است تا دیگر نگرانی برای جای پارک آن نداشته باشید چرا که قادر اید آن را به دیوار ساختمان و پشت پنجره بچسبانید.

پژویی که از پنجره آویزان می شود


این خودرو با سیستم مخصوصی که دارد می تواند به دیواره چسبیده و به روش عمودی حرکت کند بدین خاطر از ساختمان بالارفته و درکنار پنجره شما قرار می گیرد. صندلی های این خودرو حالت خود را عوض کرده و طوری تنظیم می شود که قادر باشید از کف خودرو به داخل خانه بروید.

پژویی که از پنجره آویزان می شود


چهره خارجی این خودرو به نحوی است که تماما از پنجره ساخته شده است و ظاهری بسیار باورنکردنی دارد. به علاوه از طرف دیگر تنها دوچرخ این خودرو پیدا است و نیروی آن ها با بهره برداری از باتری تامین می شود.


پژو “مترومورف” طرحی است که می تواند بسیاری از مشکلات ترافیکی یا حتی جای پارک را برای در بیشتر مواقع بر طرف کند به علاوه از طرف دیگر این خودرو طرحی بسیار بزرگ خواهد بود که امی تواند خودروسازی را متحول کند.


 

پژویی که از پنجره آویزان می شود


 


 


 

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات