کد خبر : 4080
تاریخ انتشار : دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۳
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای پیاده روی بلوارتربیت مربی در منطقه ۸ کرج همسطح سازی شد اجرای برنامه های ارتقاءسیما و منظر شهری بسته هستند
16 views بازدید

پیاده روی بلوارتربیت مربی در منطقه ۸ کرج همسطح سازی شد اجرای برنامه های ارتقاءسیما و منظر شهری

محمد رضا سیفی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، از همسطح سازی پیاده روی بلوار تربیت مربی خبرداد و گفت: با اجرای این عملیات توانسته ایم تا حد فراوانی از وبلندی هاوموانعی که درمسیر پیاده روی این بلوار وجود داشت و تردد عابرین پیاده را غیر ممکن کرده بود را مرتفع کنیم. مدیر منطقه ۸ کرج با تأکید بر اینکه پیاده رو […]

محمد رضا سیفی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، از همسطح سازی پیاده روی بلوار تربیت مربی خبرداد و گفت: با اجرای این عملیات توانسته ایم تا حد فراوانی از وبلندی هاوموانعی که درمسیر پیاده روی این بلوار وجود داشت و تردد عابرین پیاده را غیر ممکن کرده بود را مرتفع کنیم.

مدیر منطقه ۸ کرج با تأکید بر اینکه پیاده رو معابر و خیابان ها از جایگاهی مهم در عبور و مرور ایمن شهروندان دارا است، ابراز داشت: ترافیک یکی از عواملی شمرده می شود که نیاز به گسترش پیاده رو و بهسازی این مکان را جهت رفاه حال شهروندان را دو چندان می نماید.

سیفی اضافه کرد: همسطح سازی پیاده روی بلوار تربیت مربی شامل خاکبرداری، تسطیح، جدولگذاری، اجرای کف پوش و ایجاد فلاورباکس می باشد.

مدیر منطقه ۸ کرج در انتهای با تأکید بر اینکه پیاده رو حریم امن تردد شهروندان می باشد، ابراز داشت: این عملیات با نیت ارتقاء کارایی معابر شهری و همسطح سازی پیاده روها و ارتقای تصویری نمای منطقه و به علاوه از طرف دیگر افزایش رفاه شهروندان به اجرا در آمد.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات