کد خبر : 6035
تاریخ انتشار : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱:۰۸
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای پیشرفت و تحول هر جامعه منوط به افزایش فرهنگی است بسته هستند
18 views بازدید

پیشرفت و تحول هر جامعه منوط به افزایش فرهنگی است

سلیم نژاد: پیشرفت و تحول هر جامعه منوط به افزایش فرهنگی است مدیرعامل کمیسیون فرهنگی شورای شهر کرج پیشرفت و تحول هر جامعه را منوط به افزایش فرهنگی آن جامعه عنوان کرد و گفت: مسئله فرهنگ حساس ترین و مهمترین اصلِ یک جامعه است و اگر بخواهیم در عرصه فرهنگ شهر بیننده تحول و اتفاق مخصوصی باشیم نیاز به تغییر نگاه و نگرش درمقایسه […]

سلیم نژاد:
پیشرفت و تحول هر جامعه منوط به افزایش فرهنگی است

مدیرعامل کمیسیون فرهنگی شورای شهر کرج پیشرفت و تحول هر جامعه را منوط به افزایش فرهنگی آن جامعه عنوان کرد و گفت: مسئله فرهنگ حساس ترین و مهمترین اصلِ یک جامعه است و اگر بخواهیم در عرصه فرهنگ شهر بیننده تحول و اتفاق مخصوصی باشیم نیاز به تغییر نگاه و نگرش درمقایسه با این عرصه هستیم.

 اکبر سلیم نژاد ضمن بیان این نوشته اظهار داشت: دوره پنجم شورای اسلامی شهر کرج با استراتژی حاکم بر عرصه فرهنگ و ایجاد توازن و تناسب ضروری با نیازسنجی، مکان سنجی و امکان سنجی در عرصه های فرهنگی و اجتماعی و ورزشی اهداف و راهبردهای کلانی را دنبال می کند.
 
وی تامین آرامش روحی و امنیت معنوی شهر را یکی از مهمترین اهداف این سری عنوان کرد و گفت: پیرامون همین مسئله می توان در فعالیت های فرهنگی با نیت تقویت بن مایه ها و شالوده های هویتی شهروندان باتوجه به علایق و نیازمندهای عمومی متناسب با ارزش ها و هنجاری های مذهبی ، پیشرو و ملی سیاستگذاری کرد.
 
مدیرعامل کمیسیون فرهگی شورای اسلامی شهر کرج پیشتر سخنان خود به سیاست گذاری و برنامه ریزی در باب اعلاء و اعزاز معالم و مظاهر اسلامی و پیشرو با نگاه ترویج فرهنگ انتظار ، ایثار و شهادت اشاره داشت و اضافه کرد: برنامه ریزی جهت ارتقای فرهنگ شهرنشینی با نگاه سبک زندگی اسلامی از روش توانمند سازی شهروندان در مهارت  کسب عادت های صحیح زندگی اجتماعی صورت می پذیرد که با استناد به ارزش این مسئله، کمیسیون فرهنگی شورای شهر کرج بر تحقق آن اهتمام ویژه دارند.
 
عضو شورای اسلامی شهر کرج برنامه ریزی فرهنگی در محلات با استناد به نیاز سنجی و تلاش در جهت اعتلای فرهنگ و هنر کرج تاکید کرد و اضافه کرد: تقویت نقاط قوت و از بین بردن نقاط ضعف می تواند ما را در به ثمر رسیدن این اهداف یاری رساند.
 
مطالبه و سیاست گذاری جهت مهندسی و رصد فرهنگی و لزوم نگاه همه جانبه و هدفمند به مسائل فرهنگی شهر از دیگر مباحثی بود که سلیم نژاد به آن اشاره داشت و اضافه کرد:  برای گسترش شادی و تفریحات سالم در شهر با نگاه فرهنگی اسلامی ایران باید شرایط و بسترهای ضروری محیا شود.
 
مدیرعامل کمیسیون فرهنگی شورای شهر کرج در انتهای تاکید کرد: باید بتوانیم از فرصت های خوب جامعه در جهت افزایش و تعالی فرهنگ شهر استفاده نموده و از منابع انسانی که جوانان شهر هستند جهت تقویت شهر برخوردار شویم.

پیشرفت تحول هر جامعه سلیم نژاد

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات