کد خبر : 5977
تاریخ انتشار : جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۹
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای پیشرفت ۲۷ درصدی برنامه بزرگراه شمالي تغییر نگاه ترافیکی شهر بسته هستند
24 views بازدید

پیشرفت ۲۷ درصدی برنامه بزرگراه شمالي تغییر نگاه ترافیکی شهر

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، ظهر امروز دکتر اصغر نصیری شهردار کرج با همراهی استاندار البرز در محل کارگاه عمرانی بزرگراه شمالی حضور پیدا کردند و بعد از بازدید میدانی و رصد چگونگی پیشرفت فیزیکی این برنامه، نشست ای در راستای معرفی راهکارها به منظور سود برداری سریعتر این ابر برنامه برگزار شد. شهردار کرج در این نشست به ویژگیهای تکنیکی ابر برنامه […]

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، ظهر امروز دکتر اصغر نصیری شهردار کرج با همراهی استاندار البرز در محل کارگاه عمرانی بزرگراه شمالی حضور پیدا کردند و بعد از بازدید میدانی و رصد چگونگی پیشرفت فیزیکی این برنامه، نشست ای در راستای معرفی راهکارها به منظور سود برداری سریعتر این ابر برنامه برگزار شد.

شهردار کرج در این نشست به ویژگیهای تکنیکی ابر برنامه عمرانی برنامه بزرگراه شمالی اشاره نمود و گفت: تامین اعتبار این برنامه به روش ۷۰ درصد تهاتر و ۳۰ درصد نقد است که بانک شهر در انجام این مهم نقش بسیار تاثیر گذاری را دارد.

نصیری با بیان اینکه این برنامه تا به این لحظه بیش از ۲۷ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، عنوان کرد: ۱۷ کیلومتر طول و ۳۴ متر عرض از نمونه این مشخصات است که با احداث آن ۱۱ تقاطع غیر هم سطح و ۱۷ ابزار پل به سود برداری می رسد.

وی یادآور شد: با اجرای این برنامه قالب کمان ترافیکی شهر که هم اینک از سمت شمال شرقی به سوی جنوب شرقی است برعکس می شود که طی آن کاهش چشمگیر ترافیک در شهر را بیننده خواهیم بود.

شهردار کرج ادامه داد: در این برنامه بزرگ عمرانی، پهنه ای ۱۰۰ متری مقرر کرده شده است تا در اطراف بزرگراه شمالی فضاهای خدماتی و تفریحی ایجاد شود؛ این مهم غیر از آنکه دلیل ایجاد جاذبه های گردشگری برای شهر و مسافران می شود، بخشی از هزینه های شهرداری این کلانشهر را نیز که برای احداث آن تخصیص داده شده، جبران می کند.

نصیری یادآور شد: برای تملک اراضی این محدوده تا به این لحظه تلاش های فراوانی شده که دادستان کرج نقش بی بدیلی را در این عرصه ایفا کرده است.

شهردار کرج در ‌انتهای خواستار آن شد: با استناد به رکود اقتصادی حاکم بر اقتصاد شهری، استانداری البرز و دیگر نهادهای ذیربط همراهی ضروری را با این ابزار داشته باشند تا این برنامه ملی در موعد مقرر به سود برداری برسد.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات