کد خبر : 4695
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۹
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای پیشرفت ۸۰ درصدی عملیات اجرایی سرعتکاه های آسفالتی بسته هستند
10 views بازدید

پیشرفت ۸۰ درصدی عملیات اجرایی سرعتکاه های آسفالتی

در سطح جاهای ۱۲ گانه شهرداری کرج محقق شد/پیشرفت ۸۰ درصدی عملیات اجرایی سرعتکاه های آسفالتی مدیرعامل سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج از پیشرفت ۸۰ درصدی اجرای عملیات سرعتکاه های آسفالتی در سطح معابر و گذرگاه های پرترافیک و حادثه خیز شهر به وسیله عوامل واحد ترافیک این سازمان اطلاع داد. احمدرضا خلوصی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری […]

در سطح جاهای ۱۲ گانه شهرداری کرج محقق شد/
پیشرفت ۸۰ درصدی عملیات اجرایی سرعتکاه های آسفالتی

مدیرعامل سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج از پیشرفت ۸۰ درصدی اجرای عملیات سرعتکاه های آسفالتی در سطح معابر و گذرگاه های پرترافیک و حادثه خیز شهر به وسیله عوامل واحد ترافیک این سازمان اطلاع داد.

احمدرضا خلوصی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با بیان اینکه سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج در جستجوی ارتقای پتانسیلهای عمرانی است، اضافه کرد: این عملیات بهمراه دو اکیپ اجرای آسفالت و رنگ آمیزی سرعتکاههای ترافیکی، در سطح معابر و گذرگاه های شهر و در راستای برنامه آرامسازی ترافیک شهر صورت گرفت.
 
وی با بیان اینکه سرعتکاه های آسفالتی با نیت آرام سازی ترافیک و تسهیل در عبور و مرور عابرین پیاده تلقی می شود، اظهار داشت: این سرعتکاه ها مطابق ویژگیهای تکنیکی و استانداردهای تعیین شده اجرا شده و رنگ آمیزی آن نیز با بهره برداری از رنگ دو جزئی بهمراه کیلر ضد جرم نانو به جهت ارتقاء کیفیت، واضح می شود.
 
این مسئول بابیان اینکه تا به این لحظه ۸۰  درصد سرعتکاههای مدنظر عرصه معاونت حمل و نقل و ترافیک عملیاتی شده است، اضافه کرد: اجرای عملیات سرعتکاه آسفالتی بطور کلیً مطابق با استانداردهای دیزاین آرام سازهای ترافیکی می باشد که با نیت گسترش ضریب ایمنی، کاهش حوادث و خطرات ممکن ناشی از سرعت بالای خودرو ها در معابر از قبل تعیین شده به مرحله اجرا در می آید.
 
مهندس خلوصی پیشتر تصریح کرد: با استناد به بررسی ها، بهره برداری از سرعتکاه تصادفات را به میزان ۱۳ درصد کاهش می دهد و این ابزار در صورتی که با استناد به ضوابط ساخته شوند، دلیل کاهش حجم ترافیک در معابر محلی و انتقال بخشی از حجم آنها به معابر رده بالاتر یعنی معابر جمع و پخش کننده و شریانی می شوند.
 
در اینجا ضروری است این نکته اضافه شود؛ این برنامه با اعتباری بالغ بر دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال، با نظارت معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج  با اسم کارفرما و پیمانکاری سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج در حال انجام است.

نازنین فرضی زاده

پیشبرد اهداف سازمان عمران شهرداری کرج

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات