کد خبر : 4015
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۴
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای پیش بینی سری فرهنگی، آموزشی، مذهبی در خط ۴ حصار در زمانی نه چندان دور لزوم تقویت بنیه فرهنگی در کرج بسته هستند
23 views بازدید

پیش بینی سری فرهنگی، آموزشی، مذهبی در خط ۴ حصار در زمانی نه چندان دور لزوم تقویت بنیه فرهنگی در کرج

رضاحسینی اطلاع داد:پیش بینی سری فرهنگی، آموزشی، مذهبی در خط ۴ حصار در زمانی نه چندان دور/لزوم تقویت بنیه فرهنگی در کرج قائم مقام شهردار کرج با اشاره به نیاز خط ۴ حصار به سری ای فرهنگی، آموزشی، مذهبی و توصیه امام جمعه کرج جهت احداث چنین سری ای در محل گفته شده از قبل بینی این سری در آتی ای نه خیلی دور اطلاع […]

رضاحسینی اطلاع داد:
پیش بینی سری فرهنگی، آموزشی، مذهبی در خط ۴ حصار در زمانی نه چندان دور/لزوم تقویت بنیه فرهنگی در کرج

قائم مقام شهردار کرج با اشاره به نیاز خط ۴ حصار به سری ای فرهنگی، آموزشی، مذهبی و توصیه امام جمعه کرج جهت احداث چنین سری ای در محل گفته شده از قبل بینی این سری در آتی ای نه خیلی دور اطلاع داد.

به نوشته خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مصطفی رضاحسینی در بازدید از خط ۴ حصار که با حضور مدیرکل املاک و مستغلات شهرداری کرج و عده ای صاحبنظران این سری صورت گرفت، این خبر را اطلاع داد و گفت: با استناد به اینکه احداث سری های فرهنگی، مذهبی و آموزشی نیاز اصلی یک محله برای زندگی مطلوب با رعایت قانون های شهروندی است، تحقق این مهم در خط ۴ حصار در مسیر پیش روی قرار گرفته است.
 

این مسئول با بیان اینکه احداث این سری به عهده امور مساجد است و سری مدیریت شهری اعم از شورا و شهرداری در اجرای این امر یاری رسان امور مساجد می باشد، اظهار داشت: هم اینک شهرداری تعیین تکلیف زمین برای احداث این سری را عهده دار است.
 

ایشان پیشتر به زمین کنار حسینیه واقع در خط ۴ حصار اشاره و گفت: با استناد به نیازسنجی های صورت گرفته، این زمین محل مناسبی برای ایجاد سری ذکر شده می باشد و حدودا تمام ساکنان محل می توانند به آن دسترسی داشته باشند.
 

قائم مقام شهردار کرج خواستار نقشه برداری زمین پیشنهادی شد و اضافه کرد: این زمین بعد از انجام مراحل قانونی و مجوز شورای شهر، دیزاین شهری و رعایت حریم جاده به علاوه از طرف دیگر پیش بینی ورودی ها برای احداث سری فرهنگی، مذهبی و آموزشی تکمیل می شود.
 

رضاحسینی به علاوه از طرف دیگر از کاربری زمین پیشنهادی سخن گفت و با اشاره به اینکه کاربری این زمین حمل و نقل است، عنوان کرد: تغییر کاربری زمین ذکر شده با استناد به لایحه ای به شورا ارسال و بعد از تصویب آن اجرا می شود.
 

ایشان در قسمت پایانی سخنان خود گفت: سه هزار متر زمین، متراژ پیشنهادی شهرداری جهت احداث زمین است و در صورت موافقت شورا و مدیران مربوطه برنامه احداث سری فرهنگی، آموزشی و مذهبی به مرحله اجرا در خواهد آمد.

 

نازنین فرضی زاده

فرهنگی خط ۴ حصار شهرداری کرج سری ورزشی

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات