کد خبر : 3847
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۸
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای پیش فروش تیبا هاچ بک از هفته آتی شروع می شود بسته هستند
5 views بازدید

پیش فروش تیبا هاچ بک از هفته آتی شروع می شود

به نوشته خبر البرز با استناد به گفته خبر خودرو،محمد علی قادری در گفتگو با خبرنگار خبر خودرو اضافه کرد:  پیش فروش تیبا ۲ دومین نمونه خودرو ملی سایپا، از هفته آتی در نمایندگی های سایپا شروع و از بهمن ماه تحویل خریداران خواهد شد. وی میزان پیش پرداخت تیبا ۲ تحویلی بهمن و اسفند ماه را ۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان […]


به نوشته خبر البرز با استناد به گفته خبر خودرو،محمد علی قادری در گفتگو با خبرنگار خبر خودرو اضافه کرد:  پیش فروش تیبا ۲ دومین نمونه خودرو ملی سایپا، از هفته آتی در نمایندگی های سایپا شروع و از بهمن ماه تحویل خریداران خواهد شد.


وی میزان پیش پرداخت تیبا ۲ تحویلی بهمن و اسفند ماه را ۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اطلاع داد و اضافه کرد : در این قسمت کار از قبل فروش تیبا ۲ ، میزان پیش پرداخت ۱۲ و نیم میلیون تومان ، سود هم کاری ۱۶% و سود انصراف ۱۴% تعیین شده است.


وی گفت : پیش بینی می شود این کالا با استناد به نوع دیزاین ، قابلیت ها و کیفیت و هزینه خوب با استقبال خوبی از جانب خریداران روبرو شود.


وی به علاوه از طرف دیگر در خصوص تاثیر موقعیت حال حاضر مارکت خودرو بر پیش فروش تیبا ۲ گفت : با استناد به نظر سنجی های صورت گرفته در کلینیک های مختلف این خودرو ، پیش بینی می شود ورود این خودرو از تقاضای بسیار بالایی به اشتراک خریداران دارا شود.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات