کد خبر : 6039
تاریخ انتشار : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۹:۰۹
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای پیمانکاران ضعیف در لیست سیاه شهرداری کرج قرار گیرند بسته هستند
26 views بازدید

پیمانکاران ضعیف در لیست سیاه شهرداری کرج قرار گیرند

رسولی: پیمانکاران ضعیف در لیست سیاه شهرداری کرج قرار گیرند مدیرعامل کمیسیون سرمایه گذاری و تامین منابع مالی شورای اسلامی شهر کرج اظهار داشت: عده ای پیمانکاران و مشخصا در منطقه ۵ شهرداری کرج در ازای افزایش عملیات آسفالت ریزی از مردم وجه دریافت می کنند. احد رسولی طی نطق قبل از دستور در نشست علنی صبح امروز شورای اسلامی شهر […]

رسولی:
پیمانکاران ضعیف در لیست سیاه شهرداری کرج قرار گیرند

مدیرعامل کمیسیون سرمایه گذاری و تامین منابع مالی شورای اسلامی شهر کرج اظهار داشت: عده ای پیمانکاران و مشخصا در منطقه ۵ شهرداری کرج در ازای افزایش عملیات آسفالت ریزی از مردم وجه دریافت می کنند.

احد رسولی طی نطق قبل از دستور در نشست علنی صبح امروز شورای اسلامی شهر کرج طی سخنانی با بیان اینکه بنا داریم تا مکان اداری شوراها و شهرداریها را ارتقاء بخشیم، گفت: این مهم با شفافیت و رعایت قانون های اداری و اتکا به نو آوری و خلاقیت محقق می شود و باید با تمام قوا در این مسیر حرکت کنیم.

 

ایشان در قسمت دیگری از سخنانش بیان داشت: در کمال تاسف با استناد به گزارش های واصله از شهروندان شاهدیم که یکی از پیمانکاران در منطقه ۵ شهرداری کرج از مردم به بهانه افزایش عملیات آسفالت ریزی وجه نقد دریافت می کنند که باید مورد رسیدگی ویژه قرار گیرد و به علاوه از طرف دیگر دیگر پیمانکاران ضعیف نیز باید در لیست سیاه قرار گیرند.

 

این مسئول شهری ادامه داد: پیمانکاران ضعیف با عملکرد پرسش برانگیز خود سرمایه اجتماعی مدیریت شهری کرج را کاهش می دهند و باعث بدبینی مردم درمقایسه با این نهاد خدمت رسان می شوند فلذا این امیدواری می باشد که با چنین کمپانی هایی پیمان هم کاری امضاء نشود تا بتوانیم به شعار اعتدال و شفافیت جامه رفتار بپوشانیم.

بنفشه سادات آقایی

پیمانکاران ضعیف لیست سیاه

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات