کد خبر : 5177
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۵:۰۴
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای چهارمین نشست تخصصی سازمان مشاغل شهری شهرداریهای کلانشهرهای کشور به میزبانی کرج برگزار می شود بسته هستند
10 views بازدید

چهارمین نشست تخصصی سازمان مشاغل شهری شهرداریهای کلانشهرهای کشور به میزبانی کرج برگزار می شود

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج در خصوص اجرا این نشست اظهار داشت: با استناد به برنامه ریزی های انجام شده مقرر شد که کرج میزبان چهارمین نشست تخصصی رئوسای سازمان مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کلانشهرهای کشور در محل باشگاه میلاد شود.   بهروز ورمهمدی اضافه کرد: این نشست یک روزه برنامه ریزی شده است […]

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج در خصوص اجرا این نشست اظهار داشت: با استناد به برنامه ریزی های انجام شده مقرر شد که کرج میزبان چهارمین نشست تخصصی رئوسای سازمان مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کلانشهرهای کشور در محل باشگاه میلاد شود.
 

بهروز ورمهمدی اضافه کرد: این نشست یک روزه برنامه ریزی شده است که فردا از ساعت ۱۰ صبح شروع شود که در آن مسئولانی از کلانشهرهای اصفهان، بیرجند، بندرعباس، تبریز، رشت، شیراز، کرمانشاه، قزوین، مشهد، اهواز، تهران و زاهدان حضور دارند.
 

این مسئول عنوان کرد: در ابتدای این نشست برنامه ریزی شده است که نتایج مصوبات نشست قبلی که به میزبانی تبریز برگزار شد، پیگیری و نتایج مربوطه از جانب مدیران اعلام گردد.
 

وی ادامه داد: بررسی مسئله ضرورت و چگونگی توانمندسازی عوامل اجرایی ساماندهی مشاغل، شناسایی و مدیریت زنجیره تامین در ساماندهی با اولویت برنامه های ساماندهی با نگاه معرفی بسته های سرمایه گذاری و بررسی اثرات و پیامدهای تصویب قانون هوای پاک بر ساماندهی مشاغل از نمونه مباحثی است که در مسیر پیش روی این نشست قرار دارد.
 

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج یادآور شد: به علاوه از طرف دیگر در بخشی از این نشست برنامه ریزی شده است که نرم افزار و بانک اطلاعاتی ساماندهی مشاغل شهری کشور که از جانب این سازمان در دست تهیه است، با نظر جمعی و اعمال نظرها دیگر مدیران جمع بندی و به روش آزمایشی کار خود را شروع می کند تا بعد از موفقیت ورژن نهایی آن در دست دیگر کلانشهرها قرار گیرد.
 

ضروری به ذکر است که چهارمین نشست تخصصی سازمان مشاغل شهری شهرداریهای کلانشهرهای کشور فردا چهارشنبه ۱۵ شهریورماه جاری به میزبانی کلانشهر کرج در محل باشگاه میلاد شهرداری کرج برگزار شود.

نازنین فرضی زاده

ساماندهی مشاغل شهری نشست کلانشهر کرج شهرداری

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات