کد خبر : 3156
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۳:۵۷
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای کارشکنی مسئولین دانشگاه آزاد کرج در برنامه انتخاباتی بسیج دانشجویی بسته هستند
17 views بازدید

کارشکنی مسئولین دانشگاه آزاد کرج در برنامه انتخاباتی بسیج دانشجویی

به نوشته پایگاه اطلاع رسانی سایتهای اینترنتی با استناد به گفته خبرگذاری دانشجو، روز یکشنبه ۲ اسفند ماه مقرر شده بود پاتوق مطالبه گری با نیت پرسش و جواب دانشجویان بسیجی در دانشگاه آزاد کرج برگزار شود که با دستور ریاست دانشگاه از ورود دو تن از نامزدهای انتخابات مجلس به دانشگاه جلوگیری شد.  علی رغم اینکه بسیج دانشجویی از مدت‌ها قبل […]


به نوشته پایگاه اطلاع رسانی سایتهای اینترنتی با استناد به گفته خبرگذاری دانشجو، روز یکشنبه ۲ اسفند ماه مقرر شده بود پاتوق مطالبه گری با نیت پرسش و جواب دانشجویان بسیجی در دانشگاه آزاد کرج برگزار شود که با دستور ریاست دانشگاه از ورود دو تن از نامزدهای انتخابات مجلس به دانشگاه جلوگیری شد.


 
علی رغم اینکه بسیج دانشجویی از مدت‌ها قبل بصورت مکتوب هماهنگی‌های ضروری به با ریاست دانشگاه در خصوص واگذاری سالن برای اجرا جلسات پاتوق مطالبه به رفتار آورده بود و ریاست دانشگاه نیز دستور واگذاری سالن را به روابط عمومی دانشگاه صادر کرده بود، در یک اقدام تعجب انگیز از واگذاری سالن به بسیج خودداری شد و بسیج دانشجویی ناچار به اجرا در جلسات در پژوهشگاه بسیج دانشجویی شد. با اینحال کارشکنی دانشگاه به اینجا ختم نشد و با دستور ریاست از ورود دو تن از نامزدهای انتخابات مجلس به دانشگاه جلوگیری به رفتار آمد.


 


همزمان با این رفتار، برق صفحه نمایش بزرگ نصب شده در وسط دانشگاه که به وسیله بسیج دانشجویی برای پخش بیانات رهبری و کلیپ دکتر سلام تکمیل شده بود و در حال پخش بیانات رهبری بود که با دستور مسئولین دانشگاه قطع شد و تا اینجای کار مذاکرات مسئولین بسیج برای وصل نمودن برق صفحه نمایش بی نتیجه مانده است.


 


با اینحال بازهم کارشکنی‌ها به اینجا ختم نشد بسیج دانشجویی به دلیل کارشکنی دانشگاه در خصوص اجرا نشست پاتوق مطالبه مجبور شد اجرا نشست را به ساعت ۱۸ تا ۲۳ در دفتر بسیج برگزار نماید و طی نامه‌ای بصورت مکتوب مسئله را به حراست دانشگاه اطلاع داد با اینحال بازهم از ساعت ۱۹ از ورود عضو های بسیج و نامزدهای انتخابات به دانشگاه جلوگیری به رفتار آمد.


هم اینک نیز علی‌رغم اینکه شورای سه نفره دانشگاه مجوز برنامه دعوت از نامزدهای مجلس را جهت پرسش و جواب عمومی دانشجویان از مدت‌ها قبل صادر کرده است و دعوت از نامزدها را منوط به تایید صلاحیت شورای نگهبان کرده است، نیروهای حراست از نصب بنرهای پرسش و جواب جلوگیری می‌کنند. ریاست دانشگاه نیز برنامه را فاقد مجوز می داند و اجازه اجرا برنامه را نمی‌دهد.


 


ضروری به ذکر است این کارشکنی‌ها از جانب مسئولین واحد کرج به دفعات به وقوع پیوسته است که برای نمونه می‌توان به تجمیع مجله ها بسیج دانشجویی و باطل مجوز برنامه‌هایی از قبیل ۱۶ آذر می‌توان اشاره نمود.


 


در چنین شرایطی ست که که معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه برخلاف ابلاغیه سازمان مرکزی دانشگاه آزاد در خصوص عدم اختصاص قابلیت ها دانشگاه به نامزدهای انتخاباتی، به بهانه جشن پیروزی انقلاب طی یک مراسمی در دانشگاه اقدام به دعوت از نامزدهای مورد خدمات رسانی خود در دانشگاه کرده بود.


 

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات