کد خبر : 5404
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۶:۱۴
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای کاهش آلودگی های زیست محیطی شهر کرج نیازمند سیاست گذاری است بسته هستند
19 views بازدید

کاهش آلودگی های زیست محیطی شهر کرج نیازمند سیاست گذاری است

زارع:کاهش آلودگی های زیست محیطی شهر کرج نیازمند سیاست گذاری است نایب مدیرعامل کمیسیون محیط زیست شورای اسلامی شهر کرج ، برنامه ریزی و سیاست گذاری برای کاهش آلودگی های زیست محیطی به وسیله شورای شهر را ضروری دانست. به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، عباس زارع در نشست کمیسیون محیط زیست پارلمان شهری گفت: آلودگی هوای شهر کرج متاثر از […]

زارع:
کاهش آلودگی های زیست محیطی شهر کرج نیازمند سیاست گذاری است

نایب مدیرعامل کمیسیون محیط زیست شورای اسلامی شهر کرج ، برنامه ریزی و سیاست گذاری برای کاهش آلودگی های زیست محیطی به وسیله شورای شهر را ضروری دانست.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، عباس زارع در نشست کمیسیون محیط زیست پارلمان شهری گفت: آلودگی هوای شهر کرج متاثر از ریزگردها و ترافیک است که امسال سهم ریز گردها کاهش یافت.
 
این مسئول، برنامه ریزی و سیاست گذاری برای کاهش آلودگی های زیست محیطی به وسیله شورای شهر را ضروری دانست و گفت: کانون های محلی آلودگی هوا مانند نیروگاه منتظر قائم باید مدیریت شود.
 
زارع، از ترافیک آزاد راه تهران – کرج – قزوین با اسم یکی از عوامل و کانون های آلودگی هوا اسم برد و اضافه کرد: مسئله کنترل آلودگی هوا و کاهش آن رابطه تنگاتنگی با نظام حمل و نقل عمومی دارد.
 
نایب مدیرعامل کمیسیون محیط زیست شورای شهر کرج گفت: تا سرمایه گذاری بنیادی در این بخش صورت نگیرد نمی توان به کاهش آلاینده ها امیدوار بود.
 
وی با اشاره به شروع فصل سرما در البرز و کشور گفت: در فصل سرما کلانشهر کرج با سخت وارونگی هوا مواجه می شود در این بخش نیاز به اعمال پیشگیرانه کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت داریم.
 
به علاوه از طرف دیگر رحیم خستو عضو کمیسیون محیط زیست شورای شهر کرج با بیان اینکه اتوبوسرانی ۴ درصد حمل و نقل این کلانشهر را برعهده دارد، گفت: این درحالی است که سهم اتوبوس ها در آلودگی هوا ۳۸ درصد است.

زهرا قاسمي

کاهش آلودگی کرج سیاستگذاری

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات