کد خبر : 4431
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۸ تیر ۱۳۹۶ - ۹:۳۶
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای کرایسلر بیش از ۶۰۰ هزار جیپ را فرامی‌خواند بسته هستند
10 views بازدید

کرایسلر بیش از ۶۰۰ هزار جیپ را فرامی‌خواند

به نوشته خبر البرز با استناد به گفته ایسنا، این خودروساز آمریکایی بیش از ۴۰۰ هزار ابزار جیپ اس یو وی پاتریوت و کامپس را در تمامی جهان برای برطرف کردن نقص در سیستم ایربگ و کمربند ایمنی فرا می‌خواند که شامل ۲۵۴ هزار ابزار خودرو در آمریکا به دلیل نقص نرم‌افزاری است که امکان دارد دلیل باز شدن دیر لحظه ایربگ جانبی و […]


به نوشته خبر البرز با استناد به گفته ایسنا، این خودروساز آمریکایی بیش از ۴۰۰ هزار ابزار جیپ اس یو وی پاتریوت و کامپس را در تمامی جهان برای برطرف کردن نقص در سیستم ایربگ و کمربند ایمنی فرا می‌خواند که شامل ۲۵۴ هزار ابزار خودرو در آمریکا به دلیل نقص نرم‌افزاری است که امکان دارد دلیل باز شدن دیر لحظه ایربگ جانبی و به علاوه از طرف دیگر نقص در کمربند ایمنی شود. این نقص در تصادفات منجر به واژگونی خودرو خطرناک خواهد بود.


کرایسلر به علاوه از طرف دیگر بیش از ۲۲۰ هزار ابزار جیپ شاسی بلند رانگلر را در تمامی جهان برای برطرف کردن نشت روغن سیستم انتقال نیرو فرا می‌خواند که شامل ۱۸۱ هزار خودرو در آمریکا می‌شود.


جیپ‌های شاسی بلند و کامپکت که فراخوان شده‌اند بین سال‌های ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۲ و جیپ‌های رانگلر در بین سال‌های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۳ ساخته شده‌اند.


گروه کرایسلر هم اینک در دست به گروه خودروسازی فیات ایتالیا است اطلاع داد: هیچ مدلی تلفات جانی یا تصادف مرتبط با این مشکلات گزارش نشده است.


ابتدا در هفته جاری اداره ایمنی ترافیک بزرگراه‌های آمریکا با ارسال نامه‌ای به کرایسلر از این تولیدکننده خواست که دو میلیون و ۷۰۰ هزار ابزار جیپ چروکی ساخته ۱۹۹۳ تا ۲۰۰۴ و جیپ‌های لیبرتی تولید ۲۰۰۲ تا ۲۰۰۷ را به دلیل نگرانی از مشکلات حریق سوزی فرا بخواند، با اینحال این خودروساز آمریکایی با این درخواست مخالفت کرد.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات