کد خبر : 6047
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱:۲۵
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای کرج باید به روش هوشمند اداره شود فاصله گیری از شیوه های سنتی بسته هستند
23 views بازدید

کرج باید به روش هوشمند اداره شود فاصله گیری از شیوه های سنتی

نبیونی: کرج باید به روش هوشمند اداره شود / فاصله گیری از شیوه های سنتی مدیرعامل شورای اسلامی شهر کرج گفت که این کلانشهر باید به روش هوشمند اداره شود و تکیه به شیوه های سنتی منافع حقیقی شهر و شهروندان را تامین نمی کند. محمد نبیونی اظهار داشت: امروزه شهرهای بزرگ دنیا عمدتا از روش فرایندهای هوشمند و الکترونیک اداره […]

نبیونی:
کرج باید به روش هوشمند اداره شود / فاصله گیری از شیوه های سنتی

مدیرعامل شورای اسلامی شهر کرج گفت که این کلانشهر باید به روش هوشمند اداره شود و تکیه به شیوه های سنتی منافع حقیقی شهر و شهروندان را تامین نمی کند.

محمد نبیونی اظهار داشت: امروزه شهرهای بزرگ دنیا عمدتا از روش فرایندهای هوشمند و الکترونیک اداره می شوند و شهروندان بی توجه به سفرهای متعدد درون شهری خدمات ضروری خود را از روش درگاه های برخط دریافت می کنند و به علاوه از طرف دیگر سیستم حمل و نقل عمومی و موارد این چنینی نیز مکانیزه و هوشمند رفتار می کنند.

 

وی اضافه کرد: هوشمندسازی فرایندهای شهری برابر با کاهش هزینه های جاری، ارتقای سود وری سازمانی و حرکت شهرها به سوی تعالی مضاعف می باشد و باور داریم که کرج برغم اینکه عنوان کلانشهر را یدک می کشد با اینحال در کمال تاسف با مکانیزم های سنتی اداره می شود و شاهدیم که مشکلات روی یکدیگر تلنبار شده اند.

 

به گفته نبیونی، در شهرهای بزرگ دنیا حتی ترافیک و اتوبان ها و آزادراهها به روش هوشمند اداره می شوند و شهروندان امور مرتبط به پرداخت عوارض، استعلام ها و پرداخت اقساط و تقاضاهای مختلف را از روش درگاه های آنلاین انجام می دهند و این ها نیاز به محیط اداری یا بکارگیری نیروهای تازه را نیز مرتفع ساخته است و در کل این مهم می بایست از روش استخدام مشاورین زبده اجرایی شود.

 

این مسئول شهری در قسمت دیگری از سخنانش با بیان اینکه دوره تازه مدیریت شهری کرج با شعار امید و شفافیت روی کار آمده و بنای انجام کارهای بزرگ دارد، تصریح کرد: با این وجود کارهای بزرگ به منظور بزک و نمایش و شعار نیست حتی در جستجوی اصلاح زیرساختی امور و تعامل با نهادهای علمی و بررسی هستیم و باور داریم که اجرای برنامه های عمرانی بدون تهیه پیوست های مطالعاتی نفعی برای شهر و شهروندان بهمراه ندارد.

بنفشه سادات آقایی

کرج هوشمند اداره شود

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات