کد خبر : 4462
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۹
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای کرج تحت تاثیر اجرای برنامه های پیشرفت ای با تفاوت ساختاری مواجه می شود بسته هستند
20 views بازدید

کرج تحت تاثیر اجرای برنامه های پیشرفت ای با تفاوت ساختاری مواجه می شود

فیروزگاه:کرج تحت تاثیر اجرای برنامه های پیشرفت ای با تفاوت ساختاری مواجه می شود عضو کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر کرج گفت: این کلانشهر تحت تاثیر اجرای برنامه های پیشرفت ای با تفاوت ساختاری مواجه می شود. سعید فیروزگاه در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج ضمن بیان این نوشته اظهار داشت: با استناد به اینکه کلانشهر کرج جزء شهرهای […]

فیروزگاه:
کرج تحت تاثیر اجرای برنامه های پیشرفت ای با تفاوت ساختاری مواجه می شود

عضو کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر کرج گفت: این کلانشهر تحت تاثیر اجرای برنامه های پیشرفت ای با تفاوت ساختاری مواجه می شود.

سعید فیروزگاه در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج ضمن بیان این نوشته اظهار داشت: با استناد به اینکه کلانشهر کرج جزء شهرهای حادثه خیز است ضرورت دارد با احیای بافت های فرسوده و انجام تملکات اعمال موثر و پیشگیرانه در مواقع ضروری صورت پذیرد.
 
عضو کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر کرج بر اجرای تملکات جهت پیشرفت شهری کلانشهر کرج تاکید کرد و گفت: اجرای این مهم نیازمند اخذ تصمیمات کارشناسانه است که شورا و شهرداری باید بر تحقق این مهم اهتمام ویژه داشته باشند.
 
وی اعتقاد دارد هر چقدر انجام تملکات به تاخیر بیفتد با استناد به موقعیت اقتصادی حاکم در کشور شهرداری متضرر می شود.

فیروزگاه با اشاره به نقش مهم تملکات در سرعت بخشی به اجرای برنامه ها اضافه کرد: ضرورت دارد که روند احصاء و شناسایی معارضین اجرای برنامه های عمرانی و خدماتی با دقت بیشتری صورت گیرد و شرایط به شکلی محیا گردد که این روش در یک بستر برد برد قرار گیرد؛ تا ضمن تامین منافع مادی شهروندان و صاحبان املاک و اراضی، حقوق شهرداری نیز حفظ شود.
 
به گفته وی عدم برنامه ریزی در تملکات باعث تاخیر در به ثمر رسیدن برنامه‌های عمرانی می‌شود و اگر در این عرصه دقت نظر داشته باشیم و کارشناسی‌های ضروری را به رفتار آوریم در طول سال به نتایج بهتری خواهیم رسید و برنامه‌های شهری با سرعت بیشتری به مرحله سود برداری می‌رسند.
 
این مسئول با تاکید بر ضرورت اجرای کیفی برنامه های عمرانی عنوان کرد: برنامه های عمرانی با نیت تامین نیازهای به حق شهروندی تعریف و تدوین می شود که با استناد به این مسئله قادریم بگوییم، برنامه های شهری باید با استناد به نیازسنجی و به روش کارشناسانه در مسیر پیش روی سری مدیریت شهری قرار گیرد تا بیننده خروجی مثبت در این عرصه باشیم.

رویا منیری

برنامه های پیشرفت ای نیاز افزایش و پیشرفت شهرها

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات