کد خبر : 5560
تاریخ انتشار : شنبه ۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۹
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای کرج می تواند ویترینی از توانمندی های گروه مپنا باشد بسته هستند
14 views بازدید

کرج می تواند ویترینی از توانمندی های گروه مپنا باشد

کرج می تواند ویترینی از توانمندی های گروه مپنا باشد عضو شورای اسلامی شهر کرج گفت که این کلانشهر می تواند به ویترین و نمایشگاهی از توانمندیهای گروه مپنا مبدل شود و اینکه کشورمان در صنعت واگن و لکوموتیو سازی به خودکفایی رسیده سند افتخاری در راستای اعتماد به دانش و توان ملی به حساب می آید. به نوشته خبرنگار پایگاه خبری […]


کرج می تواند ویترینی از توانمندی های گروه مپنا باشد

عضو شورای اسلامی شهر کرج گفت که این کلانشهر می تواند به ویترین و نمایشگاهی از توانمندیهای گروه مپنا مبدل شود و اینکه کشورمان در صنعت واگن و لکوموتیو سازی به خودکفایی رسیده سند افتخاری در راستای اعتماد به دانش و توان ملی به حساب می آید.

به نوشته خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، محمدحسین خلیلی اردکانی صبح روز قبل سه شنبه (دوم آبان ۹۶) در نشست مشترک با مدیران گروه مپنا و کمپانی تولید و مهندسی مپنا لکوموتیو با بیان نوشته فوق اظهار داشت: حضور اکتیو کمپانی هایی از قبیل مپنا در ایران می تواند به افزایش نیروهای ماهر و حرفه ای و تقویت اشتغالزایی منجر شود و امیدواریم که در صنعت تولید قطار و لکوموتیو به خودکفایی و دانش بطور کلیً بومی دست پیدا کنیم.

 

وی اضافه کرد: با استناد به انعقاد پیمان هم کاری فی مابین سازمان قطار شهری کرج با کمپانی مپنا لکوموتیو در عرصه تولید واگن مسافربری، امیدواریم که مقدمات عملیاتی شدن این پیمان هرچه سریع تر ممکن شود و بتوانیم از دانش و توان و تخصص این سری در دیگر بخش های ضروری برخوردار شویم، چرا که ترافیک اکنون مساله و دغدغه اصلی شهر و شهروندان به حساب می آید.

 


عضو کمیسیون عمران و معماری شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه تقویت اشتغالزایی و تقویت اطمینان خاطر جوانان و دانشگاهیان از مسیر بهاء دادن به سری هایی از قبیل مپنا عبور می کند و این تولیدکننده بین المللی گام های ارزنده ای در مسیر لوکالیزه کردن تکنولوژی تولید توربین، لکوموتیو، تراموا و قطار شهری برداشته است، گفت: پرورش انسان های متعهد برای خدمت به وطن افتخارآفرین است و همه می بایست از نهضتی که شکل گرفته خدمات رسانی کنیم.

 

خلیلی اردکانی از مترو با اسم ستون فقرات ناوگان حمل و نقل درون شهری یاد کرد و ادامه داد: امروز ترافیک و آلودگی هوا به مساله جدی برای کلانشهرها مبدل شده و شاهدیم که شهرهای بزرگ در اجرا مترو، منوریل، تراموا، بی آر تی و قطار برقی از یکدیگر گوی سبقت را می ربایند و به حمد الهی با رفع مشکلات برنامه ملی متروی کرج، ما نیز در همین مسیر گام خواهیم برداشت.

 

ایشان در انتهای از آمادگی کامل مدیریت شهری کرج برای تعامل و هم کاری با کمپانی مپنا لکوموتیو اطلاع داد و اضافه کرد: بی شک این سری با نیروهای کارشناس و متعهدی که در استخدام دارد در عرصه تعمیر و نگهداری واگن های مترو و ابزارهای قطار شهری نیز ما را یاری خواهد نمود و اکنون افق های تازه ای در مقابل ما گشوده شده است.

محمدحسین خلیلی اردکانی شورای شهر کرج گروه مپنا

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات