کد خبر : 3730
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۳:۵۸
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای کرج نیازمند برنامه ریزی در عرصه اعمال زود بازده ترافیکی است بسته هستند
17 views بازدید

کرج نیازمند برنامه ریزی در عرصه اعمال زود بازده ترافیکی است

اسکندری مطرح کرد:کرج نیازمند برنامه ریزی در عرصه اعمال زود بازده ترافیکی است عضو و نائب مدیرعامل کمیسیون فرهنگی شورای شهر کرج بر ضرورت فرهنگسازی ترافیکی در کرج تاکید کرد و گفت: همزمان با این مهم باید اعمال زود بازه ترافیکی در این کلانشهر برنامه ریزی و اجرایی شود. فاطمه اسکندری در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با بیان اینکه […]

اسکندری مطرح کرد:
کرج نیازمند برنامه ریزی در عرصه اعمال زود بازده ترافیکی است

عضو و نائب مدیرعامل کمیسیون فرهنگی شورای شهر کرج بر ضرورت فرهنگسازی ترافیکی در کرج تاکید کرد و گفت: همزمان با این مهم باید اعمال زود بازه ترافیکی در این کلانشهر برنامه ریزی و اجرایی شود.

فاطمه اسکندری در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با بیان اینکه فرهنگ در همه عرصه های جامعه اعم از اجتماعی، اقتصادی، علم، آموزشی و… حرفی برای گفتن دارد، اظهار داشت: بکارگیری فرهنگ و مهم های فرهنگی در مسائل ترافیکی بینهایت مفید است و مدیران شهری نیز به انجام آن باور دارند.
 
فاطمه اسکندری ادامه داد: در حالی فرهنگسازی در عرصه ترافیک می تواند سخت و معضل این پدیده را در کلانشهری چون کرج کاهش دهد که همزمان با بسترسازی فرهنگی، اعمال کارآمد و زودبازده ترافیکی در شهر به طرز جدی دیزاین و اجرایی شوند.
 
وی با بیان اینکه انجام اعمال فرهنگی کاری زمانبر است و در یک پروسه طولانی به نتیجه می رسد، یادآور شد: هم اینک رفع سخت ترافیک کرج با انجام اقداماتی مانند احداث سازه های ترافیکی از قبیل تقاطعات، پل های عابر پیاده و دیگر اصلاحات هندسی رفع می شود.
 
این مسئول با اشاره به این مسئله که حجمی از ترافیک شهر کرج مرتبط به عابرین پیاده است، بر ضرورت احداث پل های عابر پیاده با اسم راه حل عبور از این بحران تاکید کرد.

رویا منیری

ترافیک اعمال زود بازده ترافیک

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات