کد خبر : 3346
تاریخ انتشار : شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲:۴۹
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای کشف ۱۲۸ کیلوگرم ماده پیش ساخته شیشه در نظرآباد بسته هستند
22 views بازدید

کشف ۱۲۸ کیلوگرم ماده پیش ساخته شیشه در نظرآباد

به نوشته پایگاه اطلاع رسانی سایتهای اینترنتی با استناد به گفته ستاد آگاهی رسانی فرماندهی نیروی انتظامی استان البرز،‌ بخشعلی کامرانی صالح اظهار داشت: در پی دریافت معلومات ابتدایی از جانب پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا مبنی بر فعالیت یک باند مواد مخدر در امر توزیع مواد روانگردان شیشه در شهرستان نظرآباد مسئله به روش ویژه در مسیر پیش روی پلیس قرار گرفت. […]


به نوشته پایگاه اطلاع رسانی سایتهای اینترنتی با استناد به گفته ستاد آگاهی رسانی فرماندهی نیروی انتظامی استان البرز،‌ بخشعلی کامرانی صالح اظهار داشت: در پی دریافت معلومات ابتدایی از جانب پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا مبنی بر فعالیت یک باند مواد مخدر در امر توزیع مواد روانگردان شیشه در شهرستان نظرآباد مسئله به روش ویژه در مسیر پیش روی پلیس قرار گرفت.

وی اضافه کرد: ماموران با انجام رصدهای اطلاعاتی و به کارگیری شیوه‌های نوین کشف جرم موفق به شناسایی این باند در یک باغ ویلا شدند.

این مسئول گفت: ماموران بعد از زیرنظر قراردادن این محل و اطمینان از حضور متهمان در باغ ویلا با هماهنگی مقام قضایی با رعایت موارد حفاظتی و ایمنی وارد باغ شده و در یک عملیات غافلگیرانه سه متهم را دستگیر کردند.


کامرانی‌صالح خاطرنشان کرد: در بازرسی از محل اختفای متهمان یک کیلوگرم ماده روان گردان شیشه و ۱۲۸ کیلوگرم ماده پیش ساخته شیشه کشف شد.


وی گفت: متهمان دستگیر شده تحویل مراجع قضایی شدند.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات