کد خبر : 4881
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۲:۱۱
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای کلان نگری در مسائل شهری از خصوصیت های مهم و بارز مدیریتی است بسته هستند
12 views بازدید

کلان نگری در مسائل شهری از خصوصیت های مهم و بارز مدیریتی است

رضا شریفی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج  اظهار داشت: دانش بنیان بودن برنامه ها به ویژه برنامه هایی که اقتصاد شهری را پوشش می دهند از بارزترین قوای محرکه برای پیشرفت و پیشبرد اهداف خرد و کلان شهری است. وی، توجه مدیران به مسائل شهری را مهم ارزیابی کرد و اضافه کرد: تحت این شرایط می توان برنامه ریزی های مدیریتی جامعی را […]

رضا شریفی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج  اظهار داشت: دانش بنیان بودن برنامه ها به ویژه برنامه هایی که اقتصاد شهری را پوشش می دهند از بارزترین قوای محرکه برای پیشرفت و پیشبرد اهداف خرد و کلان شهری است.

وی، توجه مدیران به مسائل شهری را مهم ارزیابی کرد و اضافه کرد: تحت این شرایط می توان برنامه ریزی های مدیریتی جامعی را با اسم خوراک پیشرفت و پیشرفت شهری تامین کرد.

عضو شورای اسلامی شهر کرج با مهم ارزیابی کردن شناخت مهم های تبیین و تدوین سیاست های مالی در سری شهرداری اضافه کرد: شهرداری کرج باید برای دستیابی به این مهم انجام اعمال متعددی را در مسیر پیش روی خود قرار دهد.

شریفی، داشتن دید کلان به مسائل شهری را با اسم یکی از خصوصیت های مهم و بارز مدیریتی مطرح کرد و اضافه کرد: مدیران باید با نگرشی عمیق به مسائل و موضوعاتی که محرک مثبت و یا حتی منفی شهر و شهرنشینی است، بپردازند تا قادر باشند در برنامه ریزی های مدیریتی خود به منظور به هر میزان بارورتر کردن نکات مثبت و ممانعت از پیشروی مولفه های منفی فعالیت ها و محورهای مخصوصی را بگنجانند.

این عضو شورا در انتهای با اشاره به ارزش مسئله پیشرفت شهر از دیدگاه شورای شهر بر ضرورت تبیین روشهای افزایش مهم های “پیشرفت شهری” تاکید کرد و اضافه کرد: بی شک کلانشهر کرج در بسیاری از عرصه های شهری با پیشرفت و پیشرفت همراه  خواهد بود، با این وجود اگر اجرای برنامه های پیشرفت ای نمود بیشتری دارد.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات