کد خبر : 6033
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۰
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای کلید “برنامه افزایش نگه داشت شهر” فردا در قفل منطقه۱۲می چرخد بسته هستند
18 views بازدید

کلید “برنامه افزایش نگه داشت شهر” فردا در قفل منطقه۱۲می چرخد

عادله ارشادی مقدم- پایگاه خبری مدیریت شهری کرج: همزمان با اولین روزهای آذرماه، طرحی در کرج تکمیل اجرا شد که با اینکه به دلیل نبود تجربه در این خصوص با دغدغه ها و نگرانی هایی همراه بود با اینحال عزم جدی مدیران شهری و نیروها برای اجرا، شور و شوق مخصوصی را در شهر ایجاد کرد. مدیران شهری کرج تصمیم دریافت کردند در اقدامی هماهنگ […]

عادله ارشادی مقدم- پایگاه خبری مدیریت شهری کرج: همزمان با اولین روزهای آذرماه، طرحی در کرج تکمیل اجرا شد که با اینکه به دلیل نبود تجربه در این خصوص با دغدغه ها و نگرانی هایی همراه بود با اینحال عزم جدی مدیران شهری و نیروها برای اجرا، شور و شوق مخصوصی را در شهر ایجاد کرد.

مدیران شهری کرج تصمیم دریافت کردند در اقدامی هماهنگ و ابتکاری، همه جاهای شهری را طی روزهایی واضح، به یک سطح استاندارد و خوب از لحاظ خدمات شهری، عمران و ترافیک رسانده و هر منطقه را برای سود گیری شهروندان از قابلیت ها شایسته، مهیا کنند. اقدامی که به روش مختصر و در مساحت هایی کمتر در عده ای شهرها از نمونه تهران به اجرا درآمده بود با اینحال با این وسعت و شرایط و بخصوص در شهری با خصوصیت های کلانشهر کرج، چنین طرحی هرگز اجرا نشده و تجربه ای در این عرصه موجود نبود.

معاونت خدمات شهری که به نحوی گسترده ترین مسئولیت را در این برنامه به عهده داشت، نگرانی هایی در خصوص نحوه اجرا، کیفیت، میزان موفقیت و مشکلات ممکن داشت که با اجرا اولین مرحله از آن در منطقه ۵، بخش فراوانی از این دغدغه ها برطرف شد.

با استمرار برنامه در جاهای دیگر از نمونه ۲ و ۶ که به ترتیب در تاریخ های ۱۰ و ۱۷ آذر اجرا شد، مدیران به نقاط ضعف و قوت آن پی برده و اکنون عزم خود را جزم کرده اند تا با رفع همه مشکلات و ناهماهنگی ها، ادامه برنامه را جمعه آتی در منطقه ۱۲ اجرا کنند.

لکه گیری آسفالت، ارتقای محیط سبز، رفع سد معبر، خط کشی معابر و نظافت شهر از مهمترین اقداماتی است که در جریان برنامه افزایش نگه داشت شهر انجام می گیرد.

با استناد به اینکه تمرکز تمامی جاهای در یکی از منطقه های شهر در شکل این برنامه صورت می گیرد، منطقه ۱۲ شهرداری کرج به ۱۰ منطقه کوچک تقسیم شده که از نمونه آنها مهرشهر فاز ۳، کیانمهر، آق تپه، شهرک مروارید، شهرک نور و کوی مهر است.

با این شرایط، روز جمعه ۲۴ آذرماه جاری، مدیران و نیروهای مدیریت شهری کرج در منطقه ۱۲ گرد هم آمده و می کوشند شأن شهروندان ایران کوچک را با اصلاح موقعیت موجود و ارتقای شرایط، ارتقاء دهند.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات