کد خبر : 5334
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۶ - ۲:۲۹
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای کمبودهای با تعامل و همفکری مردم برطرف می شود بسته هستند
16 views بازدید

کمبودهای با تعامل و همفکری مردم برطرف می شود

عضو شورای شهر کرج:کمبودهای با تعامل و همفکری مردم برطرف می شود عضو شورای اسلامی شهر کرج گفت: نمایندگان مردم در دوره پنجم شورای اسلامی شهر این کلانشهرتلاش می کنند با تعامل، مشورت، همفکری و همدلی گسترده با مردم امور شهررا به کیفی ترین نحو ممکن اداره کنند و با رفع نواقص و تقویت محسنات، سیاست پیشرفت همه جانبه را برای کرج محقق سازند. […]

عضو شورای شهر کرج:
کمبودهای با تعامل و همفکری مردم برطرف می شود

عضو شورای اسلامی شهر کرج گفت: نمایندگان مردم در دوره پنجم شورای اسلامی شهر این کلانشهرتلاش می کنند با تعامل، مشورت، همفکری و همدلی گسترده با مردم امور شهررا به کیفی ترین نحو ممکن اداره کنند و با رفع نواقص و تقویت محسنات، سیاست پیشرفت همه جانبه را برای کرج محقق سازند.

فریده بزنی بیرانوند در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج این نوشته را عنوان کرد و گفت: هدف عمده شورای شهر کرج در دوره پنجم، پیشبرد سریع برنامه‌ های اجتماعی، اقتصادی، عمرانی، بهداشتی،‌ فرهنگی، آموزشی و دیگر امور رفاهی از روش هم کاری مردم با این سری مدیریتی با استناد به مقتضیات محلی است؛ از اینرو برای تحقق این مهم هم کاری حداکثری شهروندان ضروری می باشد.

عضو شورای اسلامی شهر کرج اظهار داشت: شهروندان باید بدانند که فردا در بستر امروز تولید می گردد و رای امروزشان تاثیر مستقیم بر موقعیت فردای شهرشان دارد؛ از اینرو آحاد مردم به طرز مستقیم و یا غیر مستقیم باید با سری مدیریت شهری در اداره امور هم کاری داشته باشند و نمایندگان خود را در پارلمان شهری بیش از قبل یاری کنند.

بیرانوند ادامه داد: هم کاری آگاهانه شهروندان با شهرداری و شورای اسلامی شهر و سپس نظارت همه جانبه امور شهری به وسیله مدیران ارشد سری گفته شده، می تواند شورای پنجم را بیش از دوره‌های پیشین برای خدمت صادقانه و پیشرفت به هر میزان بیشتر کلانشهر کمک کند و دورانی طلایی را رقم بزند.

این مسئول پیگیری رفع مشکلات مردم در چارچوب قانون های را یکی از وظایف شوراها برشمرد و گقت: باید ضمن شناسایی محدودیت ها و با صبر و استقامت در جستجوی گره ­گشایی از کار مردم باشیم و در این راستا از هیچ مدلی تلاش دریغ نکنیم.

بنفشه سادات آقایی

رفع نقایص شهری بیرانوند هم کاری مردمی

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات