کد خبر : 4536
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۷
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای کمیسیون عمران شورای شهر کرج تشکیل نشست داد بسته هستند
22 views بازدید

کمیسیون عمران شورای شهر کرج تشکیل نشست داد

صبح امروز؛کمیسیون عمران شورای شهر کرج تشکیل نشست داد کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر کرج صبح امروز تشکیل نشست داد و به بررسی لوایح ارسالی از جانب عده ای جاهای شهرداری این کلانشهر پرداخت. به نوشته خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، نشست کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر کرج صبح امروز به ریاست حجت اله غلامرضایی و حضور […]

صبح امروز؛
کمیسیون عمران شورای شهر کرج تشکیل نشست داد

کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر کرج صبح امروز تشکیل نشست داد و به بررسی لوایح ارسالی از جانب عده ای جاهای شهرداری این کلانشهر پرداخت.

به نوشته خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، نشست کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر کرج صبح امروز به ریاست حجت اله غلامرضایی و حضور حداکثری اعضاء در محل سالن جلسات پارلمان شهری برگزار شد و طی آن تعدادی لایحه با حضور عده ای از مدیران جاهای شهرداری این کلانشهر به بحث و تبادل نظر قرار داده شد و در خصوص آنها تصمیم گیری گردید.

 

اجرا منظم جلسات کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر کرج حتی در واپسین هفته های عمر این شورا نشانگر عزم و اراده حقیقی نمایندگان مردم برای رسیدگی به موضوعات و مشکلات شهری است و شاهدیم که تلاشها و پشتکار ایشان برای خدمت رسانی به شهر و شهروندان نه تنها کاسته نشده، حتی بر آهنگ آن نیز اضافه گردیده است.

 

وکلای مردم در نشست صبح امروز کمیسیون عمران و شهرسازی شورای شهر کرج با استناد به مفاد قانونی و محتویات پرونده های ارسالی به جمع بندی مباحث پرداختند و با استناد به صرفه و صلاح شهر و شهروندان و با محوریت صیانت از حقوق مادی و معنوی مالکین به جمع بندی و اعلام رای در خصوص لوایح پرداختند.

 

این نشست به مدت ۳ ساعت و نیم برگزار شد و یکی از مهمترین محورهای آن تاکید بر صدور پروانه تولید برای املاک و اراضی قولنامه ای بود تا سیما و منظر شهری در اثر تولید و ساز غیرمجاز دچار آسیب و سخت نشود؛ نمایندگان مردم تاکید کردند که در صورت محدودسازی شهروندان و عدم تعامل ضروری با تولیدکنندگان، آنها به سوی تولید و ساز غیرمجاز رهنمون می شوند.

مرتضی اکبری

حجت اله غلامرضایی شورای شهر کرج

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات