کد خبر : 2319
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۶
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای کم‌آبی و کمبود مراکز درمانی جدی ترین معضل شهرستان نظرآباد بسته هستند
56 views بازدید

کم‌آبی و کمبود مراکز درمانی جدی ترین معضل شهرستان نظرآباد

به نوشته خبرالبرز با استناد به گفته فارس از نظرآباد، شهریار آقایی صبح امروز در جلسه مشترک شورای اداری استان با شورای اداری شهرستان نظرآباد اظهار داشت: با اقدامات انجام شده و هم کاری مردم در نظرآباد بیننده کمترین میزان قطعی آب بودیم. وی تاکید کرد: با این وجود در روستاهای این شهرستان به دلیل حفر چاه‌های غیرمجاز، قطعی آب بیشتر از نقاط […]


به نوشته خبرالبرز با استناد به گفته فارس از نظرآباد، شهریار آقایی صبح امروز در جلسه مشترک شورای اداری استان با شورای اداری شهرستان نظرآباد اظهار داشت: با اقدامات انجام شده و هم کاری مردم در نظرآباد بیننده کمترین میزان قطعی آب بودیم.


وی تاکید کرد: با این وجود در روستاهای این شهرستان به دلیل حفر چاه‌های غیرمجاز، قطعی آب بیشتر از نقاط دیگر بوده است.


این مسئول با تاکید براینکه احداث شهرک صنعتی نظرآباد دو با پیگیری‌های انجام شده در مسیر پیش روی قرار گرفته است اضافه کرد: با تمهیدات انجام شده تا مهر سال آتی زمین‌های آن قابل واگذاری خواهد بود.


آقایی تصریح کرد: شهرک صنعتی نجم‌آباد نیز یکی از شهرک‌های در مسیر پیش روی این شهرستان بود که در کمال تاسف به دلیل کمبود آب هنوز به مرحله اجرایی نرسیده است.


فرماندار نظرآباد در قسمت دیگری از سخنان خود به بحث سیستم جمع‌آوری فاضلاب در شهرستان اشاره نمود و گفت: این شهرستان با استناد به جمعیتی که دارد فاقد سیستم جمع‌آوری فاضلاب می‌باشد.


آقایی ادامه داد: با بررسی‌های انجام شده اعتبار نیاز برای احداث سیستم جمع‌آوری معلومات ۱۱۰ میلیارد تومان تخمین زده شده است.


وی بحث حمل و نقل و بهداشت و درمان را نیز از دیگر مشکلات و کمبودهای این شهرستان عنوان کرد و اضافه کرد: این شهرستان با جمعیت موجود تنها یک بیمارستان با ۶۲ تخت و یک درمانگاه دارد.


به گفته این مسئول احداث یک پلی‌کلینیک تجهیز در این شهرستان یکی از جدی ترین نیازها است.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 1 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات