کد خبر : 5448
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۷:۵۶
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای کوچ زود لحظه نازیبایی ها از سیمای شهر کرج بسته هستند
96 views بازدید

کوچ زود لحظه نازیبایی ها از سیمای شهر کرج

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، جاهای ۱۰ گانه شهرداری، اقداماتی را در شکل برنامه پاکسازی معابر و حفظ و حراست از محیط زیست انجام داده است که این اعمال در منطقه ۱ شهرداری کرج، شامل رفت و روب، لایروبی، شستشو و معابر عمومی، جداول و پست های برق بوده است. منطقه ۵ شهرداری نیز  اقداماتی شامل شست و شوی جداول و تابلوهای ترافیکی […]

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، جاهای ۱۰ گانه شهرداری، اقداماتی را در شکل برنامه پاکسازی معابر و حفظ و حراست از محیط زیست انجام داده است که این اعمال در منطقه ۱ شهرداری کرج، شامل رفت و روب، لایروبی، شستشو و معابر عمومی، جداول و پست های برق بوده است.

منطقه ۵ شهرداری نیز  اقداماتی شامل شست و شوی جداول و تابلوهای ترافیکی به ویژه در بلوارهای باغستان و هوشیار و خیابان درختی کرده است. به علاوه از طرف دیگر در این منطقه ۶۰۰ بنر غیر مجاز تجمیع شد.

نیروهای خدمات شهری منطقه ۶ شهرداری کرج در اجرای برنامه پاکسازی معابر با به کارگیری ۳۰ نیروی انسانی اقدام به پاکسازی و شست وشوی جداول و تابلوهای خیابان های حیدرآباد، باغستان، حاشیه اتوبان و شهرک یاس کرده است.

در منطقه ۸ نیز با بهره برداری از نیروهای خدمات شهری خود اقدام به پاكسازى و شست وشوى بلوار مولانا وخيابان هاى اردلان وبلوار طالقانى ونورالشهدا و پل شهداى روحانى  کرده است.

منطقه ۹ شهرداری کرج، در اجرای برنامه ویژه پاکسازی، شستشوی معابر ،مخازن و سطل های مکانیزه، تنظیف معابر، نظافت وجمع آوری خاک ونخله، امحای پوستر وتراکت، تجمیع زوائد تصویری غیر مجاز جداول و جوی های سطح شهر با به کار گیری تعداد  ۲۰ نفر کارگر، ماشین آلات مکانیزه، تانکر آب، خاور دو ابزار و یک ابزار واترجت در سطح منطقه  صورت گرفته است.

ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است این برنامه در خیابان شهید بهشتی از میدان کرج تا چهار راه طالقانی و از میدان شهدا به میدان توحید و از میدان توحید حدفاصل بلوار بلال و شهدا، دانش آموز تا میدان مادر تقاطع غیر همسطح مرحوم هاشمی به اجرا درآمده است.

منطقه ۱۱ شهرداری کرج، نیز با به کارگیری ۳۰ نفر گارگر و استقاده از ماشین آلات سنگین و سبک به تعداد ۴ ابزار اقدام به تجمیع زباله در محدوده حصار، کلاک نو، خلج آباد کرده است، به علاوه از طرف دیگر با بهره برداری از دو ابزار واترجت اقدام به شست شوی جداول در خلج آباد و بلوار شورا و پل کلاک و پل حامی و دیوار های سنگی و نرده های بیلقان کرده است.

در منطقه ۱۲ شهرداری کرج،  این برنامه به منظور پاکسازی، نظافت و شستشو و ایجاد زیبایی های تصویری در سطح منطقه ۱۲ اجرای شد  به علاوه از طرف دیگر تجمیع بنرهای غیرمجاز، شستشوی زیرمخازن بلوار ارم، جدول شور بلوار ارم، لایروبی جوی خیابان نجات اللهی، رفت و روب جاده ماهدشت، شستشوی سبد زباله، تجمیع خاک و نخاله بلوار ماهدشت، شستشوی جداول جاده ماهدشت، رفت و روب و تجمیع نخاله های نخاله های ساختمانی از نمونه این اعمال می باشد.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات