کد خبر : 5358
تاریخ انتشار : جمعه ۱۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۳
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای کیفیت خدمات شهرسازی ومعماري در کرج بررسی شد بسته هستند
20 views بازدید

کیفیت خدمات شهرسازی ومعماري در کرج بررسی شد

از جانب مدیران ارشد شهری؛کیفیت خدمات شهرسازی ومعماري در کرج بررسی شد طی اجرا نشست ای با حضور مدیران ارشد سری مدیریت شهری کرج در عرصه معماری و شهرسازی، نحوه صدور پروانه، چگونگی موقعیت بافت ها فرسوده و روشهای گسترش رضایتمندی تولیدکنندگان و مالکان به روش علمي وكارشناسي بررسی شد. به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، به منظور بحث و تبادل […]

از جانب مدیران ارشد شهری؛
کیفیت خدمات شهرسازی ومعماري در کرج بررسی شد

طی اجرا نشست ای با حضور مدیران ارشد سری مدیریت شهری کرج در عرصه معماری و شهرسازی، نحوه صدور پروانه، چگونگی موقعیت بافت ها فرسوده و روشهای گسترش رضایتمندی تولیدکنندگان و مالکان به روش علمي وكارشناسي بررسی شد.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، به منظور بحث و تبادل نظر در خصوص مسائل شهرسازی، نشست ای مشترک در دفتر معاون شهرسازی و معماری شهرداری کرج با حضور مدیران ارشد مدیریت شهری این کلانشهر برگزار شد.

در این نشست كه با حضور مهدی حاجی قاسمی ریاست کمیسیون عمران معماری و شهرسازی،حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر کرج همراه بود ،مدیران به بررسی موضوعات مرتبط با عرصه شهرسازی اعم از موقعیت مجریان و تولیدکنندگان در تولید و سازهای شهری، نحوه صدور شناسنامه فنی و ملکی و اعمال سازمان نظام مهندسی در انجام وظایف قانونی پرداختند.

بررسی موقعیت بافتهای فرسوده در سطح شهر کرج، به علاوه از طرف دیگر خدمات آزمایشگاهی معرفی شده در بحث شهرسازی از دیگر موضوعاتی بود که به وسیله مدیران شهرداری و شورای اسلامی شهر کرج مطرح شده و بررسي وهمفكري قرار گرفت .

در این نشست مقرر شد، معاونت شهرسازی و معماری شهرداری کرج پیگیری های ضروری را برای ارتقاء به هر میزان بیشتر خدمات شهرسازی به شهروندان و تولیدکنندگان انجام دهد؛ به علاوه از طرف دیگر مقرر کرده شد جلسات هم اندیشی در عرصه شهرسازی به منظور کاهش مدت لحظه صدور پروانه و  تامين رضایت مندی مالکان و مهندسان به روش مستمر برگزار شود.


 

بنفشه سادات آقایی

نشست مدیران شهرسازی پرگو

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات