کد خبر : 5396
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۶:۰۰
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای ” گردهمایی قهرمان کوچک” میزبان کودکان کار کرجمی شود بسته هستند
23 views بازدید

” گردهمایی قهرمان کوچک” میزبان کودکان کار کرجمی شود

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، علی اکبر میروکیلی با اعلام این خبر عنوان کرد: گردهمایی “قهرمان کوچک” با هم کاری سازمان های مردم نهاد در عرصه کودکان کار به منظور آسیب شناسی و شناخت عواملی که در سلامت روانی و جسمی کودکان تاثیر گذار است، برگزار می شود. معاون شهردار و مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج ادامه داد: در عصر حال […]

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، علی اکبر میروکیلی با اعلام این خبر عنوان کرد: گردهمایی “قهرمان کوچک” با هم کاری سازمان های مردم نهاد در عرصه کودکان کار به منظور آسیب شناسی و شناخت عواملی که در سلامت روانی و جسمی کودکان تاثیر گذار است، برگزار می شود.

معاون شهردار و مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج ادامه داد: در عصر حال حاضر، کار کودکان بسیار رایج شده است و شامل کار در کارخانه، معدن، کشاورزی و دیگر شغل ها است از این جهت باید مدیران مربوطه در راستای ارتقاء موقعیت روحی کودکان به اجرا اینگونه گردهمایی ها توجه بیشتری داشته باشند.

با این شرایط سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج گردهمایی اسم برده را امروز سه شنبه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در محل باشگاه میلاد شهرداری این کلانشهر ویژه کودکان برگزار می کند.


 

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات