کد خبر : 4562
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۳
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای گسترش حق آبه البرز در وزارت نیرو پیگیری می‌شود بسته هستند
14 views بازدید

گسترش حق آبه البرز در وزارت نیرو پیگیری می‌شود

استاندار البرز:گسترش حق آبه البرز در وزارت نیرو پیگیری می‌شود استاندار البرز گفت: پیگیری گسترش حق آبه استان از وزارت نیرو در مسیر پیش روی قرار دارد. به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، سید حمید طهائی در نشست شورای حفاظت منابع آب استان البرز که بعدازظهر یکشنبه در استانداری برگزار شد، با تأکید بر اینکه کمپانی آب و فاضلاب استان می […]

استاندار البرز:
گسترش حق آبه البرز در وزارت نیرو پیگیری می‌شود

استاندار البرز گفت: پیگیری گسترش حق آبه استان از وزارت نیرو در مسیر پیش روی قرار دارد.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، سید حمید طهائی در نشست شورای حفاظت منابع آب استان البرز که بعدازظهر یکشنبه در استانداری برگزار شد، با تأکید بر اینکه کمپانی آب و فاضلاب استان می بایست از آمادگی ضروری در خصوص جلوگیری از شرایطی بحرانی دارا باشد، اظهار کرد: توجه به تدابیر و برنامه‌های ویژه ضروری است.

وی با اعلام اینکه با استناد به مشکلات موجود در خصوص تأمین و احتمال بروز قطعی آب و ایجاد معضلات در تأسیسات آب‌رسانی می‌بایست تمهیدات ضروری در این خصوص اتخاذ شود، اضافه کرد: توجه به تعدادی تانکر برای آب‌رسانی به جاهای دچار سخت در این خصوص، ازجمله این تمهیدات است.

استاندار البرز آگاهی رسانی دقیق و به‌موقع پیرو قطعی آب در جاهای به شهروندان را الزامی عنوان کرد و گفت: باید مشکلات ممکن در این بخش با کمترین آسیب و مسئله مدیریت شود.

طهائی بابیان اینکه باید به باعث موقعیت حاکم در این بخش نمونه مصرف تغییر پیداکرده و با استفاده پساب بجای آب باکیفیت در آبیاری محیط سبز، شهرک‌های صنعتی و نیروگاه منتظر قائم در مصرف آب صرفه‌جویی کنیم، تصریح کرد: پیگیری گسترش حق آبه استان از وزارت نیرو در مسیر پیش روی قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه هم اینک تخصیص ۳۰ میلیون مترمکعب پساب تهران به استان البرز مصوب شده با اینحال این میزان باید به حداقل بیش از ۱۵۰ میلیون مترمکعب گسترش بیابد، خاطرنشان کرد: اعمال فشار بیش‌ازحد به منابع زیرزمینی مشکلات عدیده‌ای را متحمل استان تولید میکند.

استاندار البرز با تأکید بر لزوم معرفی برنامه مدیریت صحیح مصرف آب به وسیله مدیران مربوطه، اضافه کرد: تدوین برنامه‌های کاربردی در این خصوص حائز ارزش است.

عادله سادات ارشادی

حق آبه البرز شهرداری کرج وزارت نیرو

http://www.mehrnews.com/news/4026149/%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%AD%D9%82-%D8%A2%D8%A8

.چاپ نوشته

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات