کد خبر : 2267
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۷
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای «گل محمدی» به پایتخت رفت «عفراتی» به البرز آمد بسته هستند
17 views بازدید

«گل محمدی» به پایتخت رفت «عفراتی» به البرز آمد

«گل محمدی» به پایتخت رفت «عفراتی» به البرز آمد سایتهای اینترنتی: با توصیه معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی وزارت ورزش و جوانان و حکم وزیر ورزش «امیر عفراتی» به عنوان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان البرز منصوب شد.    با توصیه معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی وزارت ورزش و جوانان و حکم وزیر ورزش، امیر عفراتی به عنوان سرپرست اداره […]

«گل محمدی» به پایتخت رفت «عفراتی» به البرز آمد سایتهای اینترنتی: با توصیه معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی وزارت ورزش و جوانان و حکم وزیر ورزش «امیر عفراتی» به عنوان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان البرز منصوب شد.   


با توصیه معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی وزارت ورزش و جوانان و حکم وزیر ورزش، امیر عفراتی به عنوان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان البرز منصوب شد. قبل از این رضا گل محمدی مسئولیت مدیرکلی ورزش و جوانان البرز را عهده دار بود که وی نیز با حکم محمود گودرزی به سمت مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران منصوب شد. این تغییر و تحول در حالی در مدیریت ورزش البرز رخ می دهد که در ماه های واپسین عده ای محافل و جراید از اختلاف عده ای از مدیران استانی با گل محمدی گفته بودند. این در حالی است که وی از اسفندماه سال ۹۲ عهده دار این مسئولیت شده بود وپس از ۲۸ ماه سکان هدایت ورزش البرز را به فرد دیگری واگذار کرد. عفراتی قبل از این مشاور معاون حقوقی وزارت ورزش و دبیری کمیسیون ماده پنج را در کارنامه دارد.

      

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات