کد خبر : 4263
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۵
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای یکصد و یکمین کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر کرج تشکیل نشست داد بسته هستند
12 views بازدید

یکصد و یکمین کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر کرج تشکیل نشست داد

یکصد و یکمین کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر کرج تشکیل نشست داد صبح امروز یک صدو یکمین کمیسیون کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر کرج با نیت بررسی لوایح ارسالی از جانب شورای شهر کرج و به ریاست رضا شریفی و حضور عضو های شورا و نمایندگان شهرداری تشکیل نشست داد. به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج در ابتدای […]


یکصد و یکمین کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر کرج تشکیل نشست داد

صبح امروز یک صدو یکمین کمیسیون کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر کرج با نیت بررسی لوایح ارسالی از جانب شورای شهر کرج و به ریاست رضا شریفی و حضور عضو های شورا و نمایندگان شهرداری تشکیل نشست داد.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج در ابتدای این نشست لایحه بهره برداری از ظرفیت قانونی تبصره ۳ ماده واحد قانون ایجاد تسهیلات برای نگهداری و بازسازی و پیشرفت آب و فاضلاب مطرح و مورد بررسی عضو های کمیسیون قرار گرفت.
 
مدیرعامل سازمان آبفای استان البرز در شرح لایحه ذکر شده بیان داشت: استان البرز و کلانشهر کرج هم اینک تنها استان و کلانشهری است که از پتانسیل قانونی برنامه تامین منابع مالی سرمایه ای پیشرفت اصلاح شبکه های آب برخوردار نیست همزمان با اینکه تمامی استانها با استفاده از این ظرفیت اقتصادی مصارف سرمایه ای برنامه های خود را اعم از آب و فاضلاب تامین نموده اند.
 
رضایی فر ادامه داد: لزوم نگهداری بهینه از تاسیسات موجود و اجرای برنامه های مهم و زیرساختی و وجود مشکلات و محدودیت های مالی و منابع تخصیصی از جانب دولت به  دلیل تنگناهای مالی و بودجه ای، نگهداری تاسیسات موجود را با استناد به نوع شیوه ی حال حاضر موجود و تخصیص اعتبارات اندک دولتی غیر ممکن و یا بسیار طولانی خواهد نمود.
 
رضا شریفی مدیرعامل کمیسیون بودجه با بیان اینکه مساله آب در کشور یک مساله حیاتی و جدی است و در آتی جنگ بر سر آب خواهد بود به بررسی دقیق و مدیریت صحیح در نحوه اجرای برنامه های این مسئله تاکید داشت.
 
در انتهای بعد از بحث و بررسی و چکش کاری از جانب عضو های شورا و مشاورین و صاحبنظران عرصه آب استان البرز عضو های کمیسیون با افرایش ۲۰ درصدی آب بهای مصرفی مشترکین کم مصرف و گسترش ۳۰ درصدی برای مشترکین متوسط مصرف و ۵۰ درصد برای مشتریکن پر مصرف و با رعایت مفاد تباصر چهار گانه که از جانب سازمان آبفا به شورا معرفی داده شد موافقت کردند.

پیشتر لایحه تفویض اختیار به مسئولین مالی سازمان های وابسته مطرح شد که به دلیل ارزش مسئله و نیاز هب بررسی های بیشتر مقرر گردید لایحه ذکر شده با حضور شهردار کرج مطرح و بررسی گردد.

 

رویا منیری
کمیسیون بودجه شورای شهر لوایح شهرداری

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات