کد خبر : 5746
تاریخ انتشار : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۷:۵۵
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای ‍فضاسازی علیه شهرداری کرج از به اخطار افتادن منافع حرام‌خواران ناشی می شود بسته هستند
21 views بازدید

‍فضاسازی علیه شهرداری کرج از به اخطار افتادن منافع حرام‌خواران ناشی می شود

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، دکتر اصغر نصیری در بیست و چهارمین نشست شورای شهر کرج که چهارشنبه ۲۴ آبان برگزار شد، ضمن اشاره به وقوع زلزله غرب کشور گفت: امیدواریم این قبیل حوادث برای ما زنگ اخطار و سرآغاز یک نگاه تازه باشد.   وی اضافه کرد: این حادثه می تواند به یک راهبری طولانی منجر شود که حاصل آن […]

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، دکتر اصغر نصیری در بیست و چهارمین نشست شورای شهر کرج که چهارشنبه ۲۴ آبان برگزار شد، ضمن اشاره به وقوع زلزله غرب کشور گفت: امیدواریم این قبیل حوادث برای ما زنگ اخطار و سرآغاز یک نگاه تازه باشد.

 

وی اضافه کرد: این حادثه می تواند به یک راهبری طولانی منجر شود که حاصل آن برنامه تفصیلی پاسخگو با استناد به لزوم تجدیدنظر در برنامه تفصیلی کرج می باشد.

 

ایشان در قسمت دیگری از سخنان خود به حاشیه‌هایی که چندی قبل علیه شهرداری مطرح می شود اشاره و خاطرنشان کرد: ما سعی می کنیم به این بحث ها ارزش ندهیم، اینها افرادی هستند که دغدغه شهر و مردم را ندارند و نگرانی اصلی آنها موفقیت شورای شهر است و می خواهند که این موضوع رخ ندهد.

 

شهردار کرج اضافه کرد: اینها قبلا منافعی داشته اند که در شکل یک سری شبکه ها به آنها می رسید با اینحال امروز حس می کنند با عده ای اتفاقات منافعشان به اخطار افتاده است.

 

نصیری ادامه داد: اینها آتی ای که حق مسلم خود دیده اند را در اخطار افتاده  و متزلزل می بینند.

 

وی اضافه کرد: شواهد و آثاری که در گفتمان آنهاست نشان می دهد هیچ قید و بندی ندارند و سعی دارند در مردم یک ناامیدی ایجاد کنند.

 

این مسئول با بیان اینکه این بحث ها خللی در عزم و اراده شهرداری برای خدمت به مردم ایجاد نخواهد کرد گفت: با استناد به تعهدم به شورا غیر از شورای شهر مرعوب و مجبور کسی دیگر نخواهم شد.

 

نصیری  خدمات کوتاه مدت انجام شده در کرج را مقدمه ای برای برنامه‌های بلند مدت عنوان کرد و گفت: ما با تمام مشکلات و کمبود سود درمقایسه با خدمت رسانی متعهد شده ایم با اینحال افرادی که منافع خود را به اخطار می بینند فضاسازی می کنند.

 

شهردار کرج اطلاع داد: عده ای نیز مراجعه می کنند با اینحال من گفته ام که ما از این پول های حرام نداریم که به کسی بدهیم راه آن را نیز بلد نیستیم که این پول های حرام از کجا به دست افرادی می رسیده که مبلغ باشند.

 

نصیری خاطرنشان کرد: ما از سلامت کار خود اطمینان داریم ، مثلا روز قبل مناقصه ای در حال اجرا بود که حس کردم مسائلی دارد و آن را باطل کردم.

 

شهردار کرج تاکید کرد: ما هیچ تردیدی به خود راه نمی دهیم ، تا روزی که هستم از تعهدم در قبال مردم  و سلامت کارم دفاع می کنم.

 

نصیری اضافه کرد: تحت هیچ شرایطی نگرانی ندارم و مرعوب این فضاسازی ها نمی شوم ، برای مکان شهردار یک قداست قائلم که آنرا با هیچ چیز عوض نخواهم کرد ‌.

 

شهردار کرج با بیان اینکه افرادی ادعای پاسداری از اربعین دارند اضافه کرد: دین داری شان طلبشان، حداقل اخلاق مدار باشند، این همه فضاسازی برای چیست؟ این مسائل ما را از مسیرمان منحرف نخواهد کرد.

 

وی ادامه داد: ما وارد کوچه پس کوچه های این شهر شده ایم، این برای عده ای نگران کننده است.

 

نصیری پیشتر به بحث هایی که در خصوص نیروهای اتوبوس مطرح شده اطلاع داد: بنده از روزی که شهردار کرج شده ام یک مدیرکل و دو مدیر ارشد با خود آورده ام که آقای کوثری منزلش در کرج است.

 

شهردار کرج اضافه کرد: یک نفر هم با اسم قائم مقام آورده ام ، آیا برای این تعداد باید بگویید اتوبوسی نیرو آورده ایم.

 

وی به شناسایی نیروهای کارآمد در بدنه شهرداری اشاره و تصریح کرد: اینها به تدریج استفاده خواهند شد.

 

نصیری به دوردستی ناپذیز بودن انتصاب عده ای مدیران در سازمان های شهرداری اشاره نمود و  ادامه داد: ما در بحث پسماند در کرج یک مدیر که بتواند این مسئله را مدیریت کند نداریم اگر هست نشریهها به ما معرفی کنند.

 

وی اضافه کرد: در عده ای جاها ما نیاز داریم و ضرورت ایجاب می کند با اینحال تعداد آنان به پنج نفر هم نمی‌رسد، قاعدتا اگر بخواهیم در این شهر تحول ایجاد کنیم باید نیروهای کارآمد را به کار بگيريم.

 

شهرداری کرج فضاسازی رسانه

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات