کد خبر : 6308
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۹
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای ۱۰ ابزار دوربین نظارتی ثبت تخلف نصب شد اجرا سامانه اطلاع رسانی پیامک تخلف بسته هستند
13 views بازدید

۱۰ ابزار دوربین نظارتی ثبت تخلف نصب شد اجرا سامانه اطلاع رسانی پیامک تخلف

گفت: طی یک ماه قبلی، با استقرار عوامل پلیس راهور در مرکز کنترل ترافیک شهرداری کرج، بیش از ۷ هزار تخلف رانندگی به وسیله دوربین های نظارتی ثبت شده است و متخلفان از جانب پلیس اعمال قانون شده اند. سرپرست مرکز کنترل ترافیک اضافه کرد: ۵۴ ابزار دوربین نظارتی در نقاط حساس و پر ترافیک شهر نصب شده اند و در یک ماه قبلی سال […]

گفت: طی یک ماه قبلی، با استقرار عوامل پلیس راهور در مرکز کنترل ترافیک شهرداری کرج، بیش از ۷ هزار تخلف رانندگی به وسیله دوربین های نظارتی ثبت شده است و متخلفان از جانب پلیس اعمال قانون شده اند.

سرپرست مرکز کنترل ترافیک اضافه کرد: ۵۴ ابزار دوربین نظارتی در نقاط حساس و پر ترافیک شهر نصب شده اند و در یک ماه قبلی سال جاری نیز، ۸ ابزار دوربین نظارت تصویری با قابلیت تصویربرداری ۳۶۰ درجه به سری دوربین های نظارتی سری اضافه شده است.

حاجی جعفری گفت: پیرو برنامه ریزی های صورت گرفته، دوربین نظارتی ثبت تخلفات رانندگی تا آخر دی ماه سال ۹۶ به تعداد ۶۰ ابزار می رسند و محدوده های بیشتری در سطح شهر را پوشش می دهند.

وی یادآور شد: شهروندان برای اطلاع از جرائم خود می توانند از روش سامانه پیامکی ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ و یا سایت www.rahvar120.ir استعلام ضروری را به دست آورند.

این مسئول در انتهای خاطر نشان کرد: سامانه اطلاع رسانی پیامک تخلف، در روزهای آتی اجرا می شود و سازوکار اجرایی آن با هم کاری پلیس راهور در حال انجام می باشد.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات