کد خبر : 5699
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۶:۲۴
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای ۱۰۰۰ متر جدولگذاری در منطقه ۶ کرج بسته هستند
16 views بازدید

۱۰۰۰ متر جدولگذاری در منطقه ۶ کرج

محمد کاظم تفته در گفتگو با اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج، اضافه کرد: این برنامه در بلواردانش آموز، ظفر و بخشی از معابر صوفی آباد و خیابان ۱۴ شرقی قلم اجرایی شد. وی با بیان اینکه یک هزار و ۱۰۰ متر طول جدول‌گذاری در سطح منطقه انجام شده است، گفت: در راستای افزایش موقعیت جمع‌آوری آب‌های سطحی و رفع سخت آب‌گرفتگی در […]

محمد کاظم تفته در گفتگو با اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج، اضافه کرد: این برنامه در بلواردانش آموز، ظفر و بخشی از معابر صوفی آباد و خیابان ۱۴ شرقی قلم اجرایی شد.

وی با بیان اینکه یک هزار و ۱۰۰ متر طول جدول‌گذاری در سطح منطقه انجام شده است، گفت: در راستای افزایش موقعیت جمع‌آوری آب‌های سطحی و رفع سخت آب‌گرفتگی در سطح منطقه جدول‌گذاری و پیاده رو سازی ، زیرسازی ، خوب سازی تسطیح و رگلاژ و جایگزینی و تعویض جدول های فرسوده معابر اصلی و فرعی منطقه صورت گرفته است.

 تفته در انتهای خاطرنشان کرد: این رفتار با استناد به نیازسنجی‌های انجام شده از روش بازدید صاحبنظران و به علاوه از طرف دیگر درخواست‌های مردمی و پیغام‌های مردمی ۱۳۷ در راستای گسترش سطح کیفی معابر و هدایت آب‌های سطحی برنامه‌ریزی شده است.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات