کد خبر : 5705
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۶:۳۳
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای ۱۶ هزار درختچه در منطقه ۱۲ کرج کاشته شد بسته هستند
19 views بازدید

۱۶ هزار درختچه در منطقه ۱۲ کرج کاشته شد

طی ۶ ماه ابتدایی سال،۱۶ هزار درختچه در منطقه ۱۲ کرج کاشته شد در نیمه اول سال جاری فعالیت های متعددی در عرصه حفظ و نگهداری محیط سبز در منطقه ۱۲ شهرداری کرج اجرا شد که کاشت ۱۶ هزار درختچه از نمونه این اعمال به حساب می آید. به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در راستای این عملیات، ۸۷۰ اصله درخت  […]

طی ۶ ماه ابتدایی سال،
۱۶ هزار درختچه در منطقه ۱۲ کرج کاشته شد

در نیمه اول سال جاری فعالیت های متعددی در عرصه حفظ و نگهداری محیط سبز در منطقه ۱۲ شهرداری کرج اجرا شد که کاشت ۱۶ هزار درختچه از نمونه این اعمال به حساب می آید.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در راستای این عملیات، ۸۷۰ اصله درخت  نیز کاشته شد.

کاشت گل های فصلی ثابت و پوششی به متراژ سه هزار و ۵۰۰ متر مربع، کاشت ترون به تعداد ۳۰۰ بوته، اجرای سیستم آبیاری قطره ای به متراژ ۱۰ هزار متر، ارجای انتقال آب به متراژ دو هزار و ۵۰۰ متر، تجمیع ضایعات و خاکبرداری به مساحت ۹۸۰ متر مکعب و خاکریزی به مساحت ۷۳۰ متر مکعب از دیگر اعمال منطقه در خصوص حفظ و نگهداری محیط سبز در منطقه ۱۲ شهرداری کرج طی مدت لحظه گفته شده است.

از دیگر اعمال منطقه نیز می توان به نصب کفپوش پلیمری به مساحت ۲۰۰ متر مربع، نصب ابزار تندرستی به تعداد هفت ابزار، حفر چاه و اجرا و نصب المک برای آبگیری تانکرها در پارک الغدیر، تجمیع دو هزار و ۶۰۰ متر مربع از عرصه های چمنکاری و کاشت با انواع درختچه، ایجاد آبخور برای درختان کهنسال خیابان چهارم غربی، حفر چاه برای خدمات بهداشتی پارک هامون و آبیاری درختان باغ خالو باقری به روش هفتگی اشاره نمود.

در اینجا ضروری است این نکته اضافه شود محیط سبز منطقه ۱۲ شهرداری کرج فعالیت هایی مانند نخاله برداری، تسطیح و رگلاژ، اصلاح و ایجاد  آبخور درختان، چاله کنی برای کاشت درخت به تعداد ۳۰۰ چاله، سرزنی چمن به روش ماهانه و هرس گیاهان پرچین به مساحت ۴۳ هزار متر مربع را در مسیر پیش روی خود قرار داده است.


 

حفاظت محیط سبز شهرداری کرج

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات