کد خبر : 2622
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۶
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای در اقدامی مهم ۱۷۰۰۰ متر از دیوارهای کوتاه شهری کرج پاک و رنگ شد بسته هستند
5 views بازدید

در اقدامی مهم ۱۷۰۰۰ متر از دیوارهای کوتاه شهری کرج پاک و رنگ شد

کد نوشته : ۵۶۹۵۰ تاریخ ثبت : ۱۳۹۶/۰۱/۲۱-۱۲:۲۵با نیت ارتقاء کیفی تصویری؛۱۷۰۰۰ متر از دیوارهای کوتاه شهری کرج پاکسازی و رنگ آمیزی شد مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری کرج از پاکسازی و رنگ آمیزی ۱۷ هزار متر از دیوارهای کوتاه شهری در این کلانشهر اطلاع داد و اضافه کرد: این مهم با نیت ارتقاء کیفی تصویری در سطح شهر محقق شده است. حسین […]

کد نوشته : ۵۶۹۵۰
تاریخ ثبت : ۱۳۹۶/۰۱/۲۱-۱۲:۲۵
با نیت ارتقاء کیفی تصویری؛
۱۷۰۰۰ متر از دیوارهای کوتاه شهری کرج پاکسازی و رنگ آمیزی شد

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری کرج از پاکسازی و رنگ آمیزی ۱۷ هزار متر از دیوارهای کوتاه شهری در این کلانشهر اطلاع داد و اضافه کرد: این مهم با نیت ارتقاء کیفی تصویری در سطح شهر محقق شده است.


حسین عطایی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، این خبر را اطلاع داد و گفت: با استناد به فرا رسیدن سال تازه و اجرای برنامه استقبال از بهار در تمامی جاهای و سازمانهای تابعه شهرداری کرج، پاکسازی و رنگ آمیزی دیوارهای سطح شهر در مسیر پیش روی سازمان زیباسازی قرار گرفته است.

این مسئول شستشو و رنگ آمیزی نرده های پل سواره رو آزادگان را از دیگر اقدامات سازمان زیباسازی در اجرای برنامه استقبال از بهار ذکر و عنوان کرد: این رفتار به متراژ هفت هزار متر صورت گرفته است.

ایشان پیشتر سخنان خود به اجرای برنامه های جهادی در مناسبت های مختلف اشاره و گفت: اکران بنرهای متحدالشکل در مناسبت های تقویمی از سیاست های سازمان زیباسازی کرج به عنوان طرحی جهادی به حساب می آید.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری کرج ضمن گرامیداشت روز پدر و ولادت حضرت علی (ع)، گفت: به این مناسبت سازمان زیباسازی اقدام به توزیع و نصب بنرهای یکپارچه در جاهای ۱۲ گانه کرج کرده است.

عطایی در انتهای اظهار داشت: یکسان سازی آگهی محیطی در مناسبت ها تاثیر بسزایی در ایجاد آرامش در روحیه شهروندان و نمای تصویری مطلوب در سطح شهر دارد پیرامون همین مسئله این مهم حاوی اهمیت سازمان قرار گرفته است.


 


نازنین فرضی زاده

زیباسازی المان شهرداری کرج نمای تصویریلینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات