کد خبر : 5599
تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۶
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای ۲ اتفاق حادثه آفرین در کرج بسته هستند
5 views بازدید

۲ اتفاق حادثه آفرین در کرج

۲ اتفاق حادثه آفرین در کرج حفر غیر اصولی چاه در گلشهر کرج، تقاطع گلزار شرقی و خیابان حدادی باعث فوت یک کارگر و حادثه انفجار در جاده خوشنام منجر به مصدومیت هفت نفر شد. به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، رویدادهایی در کرج حادث شد که این موضوع ها منجر به فوت یک کارگر و مصدومیت ۷ شهروند شد. در […]


۲ اتفاق حادثه آفرین در کرج

حفر غیر اصولی چاه در گلشهر کرج، تقاطع گلزار شرقی و خیابان حدادی باعث فوت یک کارگر و حادثه انفجار در جاده خوشنام منجر به مصدومیت هفت نفر شد.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، رویدادهایی در کرج حادث شد که این موضوع ها منجر به فوت یک کارگر و مصدومیت ۷ شهروند شد.

در این حوادث که یکی از آن نشت گاز بود یک کارگر جان باخت، در این حادثه بر اثر حفر غیر اصولی یک حلقه چاه افقی  از طبقه منفی یک بنای در حال تولید به منظورگرفتن انشعاب کنتور آب، به اشتباه لوله اصلی انتقال گاز دچار شکستگی شده و کارگر ۱۶ ساله که در حال حفر چاه بوده، دچار خفگی می شود.

بعد از تلاش فراوان از جانب حریق نشانان جریان گاز قطع و حفر تونلی در خیابان شروع شد و حریق نشانان توانستند جسد کارگر گرفتار در چاه را به بیرون انتقال و تحویل عوامل انتظامی دهند.

ضروری به ذکر است در این عملیات ۵ ساعت و ۵۰ دقیقه ای ، ۸ مسئول ایستگاه بهمراه ۲۰ نفر نیروی عملیاتی و ۷ خودرو از ۵ ایسنگاه سازمان کمپانی داشتند.

حادثه انفجار در آدرس فردیس، جاده خوشنام نیز به دلیل نشت گاز پیک نیک در ساختمانی ۹۰ متری به متراژ هزار و ۵۰۰ متر رخ داد که در این حادثه هفت نفر مصدوم شدند.

ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است با تلاش حریق نشانان محل حادثه ایمن سازی و مصدومین تحویل عوامل اورژانس شدند .

حادثه نجات شهرداری کرج

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات