کد خبر : 5018
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۸:۳۲
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای ۲۶ مرداد یادآور راد مردانی که تمام هستی خویش در با استناد به اخلاص نهادند بسته هستند
4 views بازدید

۲۶ مرداد یادآور راد مردانی که تمام هستی خویش در با استناد به اخلاص نهادند

سعیدی سیرائی:۲۶ مرداد یادآور راد مردانی که تمام هستی خویش در با استناد به اخلاص نهادند دبیر شورای اسلامی شهر کرج طی پیامی سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی را به آزادگان سرافراز میهن اسلامی به ویژه آزادگان جان برکف کلانشهر کرج تبریک گفت. به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در بخشی از این پیغام آمده است  :   روز ۲۶ […]

سعیدی سیرائی:
۲۶ مرداد یادآور راد مردانی که تمام هستی خویش در با استناد به اخلاص نهادند

دبیر شورای اسلامی شهر کرج طی پیامی سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی را به آزادگان سرافراز میهن اسلامی به ویژه آزادگان جان برکف کلانشهر کرج تبریک گفت.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در بخشی از این پیغام آمده است  :
 
روز ۲۶ مرداد ماه سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی یادآور راد مردانی که تمام هستی خویش را برای حفظ کیان انقلاب اسلامی و دفاع از اسلام در با استناد به اخلاص نهادند و با تحمل سخت ترین شرایط و شدیدترین تنگناها و مضایق از باورهای دینی و پیشرو خویش در وفاداری به انقلاب و آرمان های امام راحل دست بر نداشتند.
 
آزادگانی که اسارت دشمن را به سخره گرفته و با مقاومت استقامت تکلیف خود را به اسلام و ایران عزیز به شایستگی ادا نموده اند. بر ماست که فصل بی خزانشان را به هزار چشم نیاز و تمنا به انتظار نشینیم و از اعماق وجودمان قدردان حماسه آن راد مردان، در بیشتر مواقع تاریخ باشیم .
 
دبیر شورای اسلامی شهر کرج در قسمت دیگری از پیغام خود با اشاره به سخن گوهر بار رهبر فرزانه انقلاب که فرمود : ” صبر و استقامت شما به اسلام آبرو داد ” اضافه کرد: ۲۶مرداد ۱۳۶۹، برگی دیگر از تقویم انقلاب ورق خورد و یوم اللّه دیگری متولّد شد.
 
درس بزرگ شما آزادگان مقاوم به ملت قهرمان ایران، در صبر، مقاومت و ایثار و تسلیم نشدن در مقابل دشمن بود.

زهرا قاسمي

۲۶ مرداد سالروز آزادی اسرا

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات