کد خبر : 6548
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۸
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای ۳ تیم برتر به ایستگاه پایانی اولین “استارتاپ ویکند پسماند و محیط‌ زیست” کرج رسیدند بسته هستند
22 views بازدید

۳ تیم برتر به ایستگاه پایانی اولین “استارتاپ ویکند پسماند و محیط‌ زیست” کرج رسیدند

۳ تیم برتر به ایستگاه پایانی اولین “استارتاپ ویکند پسماند و محیط‌ زیست” کرج رسیدند اولین “استارتاپ ویکند پسماند و محیط‌ زیست” در کرج با شعار «آیندت رو دور نریز» در حالی به انتهای رسید که از جانب داوران این موضوع، سه تیم از میان ۱۵ تیم کمپانی کننده برتر شناخته شدند. به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، اولین اتفاق استارتاپ […]


۳ تیم برتر به ایستگاه پایانی اولین “استارتاپ ویکند پسماند و محیط‌ زیست” کرج رسیدند

اولین “استارتاپ ویکند پسماند و محیط‌ زیست” در کرج با شعار «آیندت رو دور نریز» در حالی به انتهای رسید که از جانب داوران این موضوع، سه تیم از میان ۱۵ تیم کمپانی کننده برتر شناخته شدند.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، اولین اتفاق استارتاپ ویکند کشور در عرصه پسماند، چهارشنبه ۴ بهمن ماه سال جاری به همت معاونت اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج و هم کاری دانشگاه جامع علمی کاربردی استان البرز و سازمان مدیریت پسماند شهرداری این کلانشهر در باشگاه میلاد شروع شد که شعار این موضوع «آیندت رو دور نریز» بود.

۱۵ تیم تشکیل شده از فعالان، جوانان نخبه، علاقه‌مندان و صاحبان سرمایه در عرصه پسماند و محیط زیست در اولین “استارتاپ ویکند پسماند و محیط‌ زیست” کرج کمپانی کرده بودند تا به بررسی بروزترین تکنولوژی‌ها و شیوه‌های تجاری‌سازی در عرصه مدیریت پسماند و ایجاد برنامه‌های موثر و کارآمد در این راستا بپردازند؛ به علاوه از طرف دیگر از دیگر محورهای اجرا این موضوع ملی، ممکن ساختن بسترهای خوب هم کاری میان کارشناسان و کمپانی‌های دانش‌بنیان و کارآفرین استان البرز بود تا اعمال موثری به منظور مدیریت بهینه پسماند محقق شود.

از مورخ چهارم الی ۶ بهمن ماه سال جاری، به مدت سه روز پشت سر هم و طی ۵۴ ساعت، ۱۵ تیم اکتیو به معرفی تخصصی فرضیه های خود پرداختند و به وسیله مربیان “استارتاپ ویکند پسماند و محیط‌ زیست” کرج، هفت تیم انتخاب شدند؛ بعد از آن داوران این موضوع سه تیم منتخب را با استناد به اثر گذاری نظرها آنها جهت حل معضل پسماند معرفی کردند.

از داوران این موضوع ملی می توان به دکتر عباس زارع و مهندس فرج الله ایلیات نمایندگان مردم در پارلمان شهری کرج، احمد خیری بنیان گذار خانه استارتاپ کرج، مهندس حمیدی مدیرکل ICT استان البرز، مهندس مسعود سعیدی معاون پارک علم و تکنولوژی البرز، قاسم پور معاون اشتغال جهاد دانشگاهی و مهندس بابک طالشی معاون بنیاد نخبگان البرز اشاره نمود. دکتر حسین محمدی عضو و مدیرعامل کمیسیون محیط زیست، سلامت و ایمنی و منصور وحیدی نایب مدیرعامل شورای اسلامی کلانشهر کرج در این استارتاپ ویکند نیز حضور داشتند.

امید می رود اجرا اینگونه رویدادها، باعث معرفی فرضیه های برتر و خدمات رسانی از برنامه های حاوی توجیه فنی و کارشناسی در مسیر اعتلای محیط زیست و نزدیک شدن مسئله مدیریت پسماند به استانداردهای جهانی شود و این فرهنگ نهادینه شود که همه اقشار، ابزار‌ها، مدارس، مراکز آموزشی در مدیریت پسماند تاثیر گذار هستند.

اختتامیه اولین استارتاپ ویکند”

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات