کد خبر : 3825
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۴:۴۶
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای ۴ پایگاه سنجش نوآموزان در کرج اکتیو شد بسته هستند
9 views بازدید

۴ پایگاه سنجش نوآموزان در کرج اکتیو شد

 به نوشته خبر البرز با استناد به گفته فارس :خاطره رضایی ظهر امروز در حاشیه رفتار درآمدن برنامه سنجش نوآموزان در جمع خبرنگاران کرج اظهار داشت: با استناد به نزدیک شدن به لحظه ثبت‌اسم نوآموزان بدو ورود به دبستان این برنامه در کرج اجرایی شده است. وی ادامه داد: سنجش دانش‌آموزان در عرصه‌های مختلف از نمونه، سنجش بینایی، ‌شنوایی و مراقبت‌های بهداشتی از نمونه […]


 به نوشته خبر البرز با استناد به گفته فارس :خاطره رضایی ظهر امروز در حاشیه رفتار درآمدن برنامه سنجش نوآموزان در جمع خبرنگاران کرج اظهار داشت: با استناد به نزدیک شدن به لحظه ثبت‌اسم نوآموزان بدو ورود به دبستان این برنامه در کرج اجرایی شده است.


وی ادامه داد: سنجش دانش‌آموزان در عرصه‌های مختلف از نمونه، سنجش بینایی، ‌شنوایی و مراقبت‌های بهداشتی از نمونه موارد اجرای این برنامه است.


این مسئول با بیان اینکه از لحظه اجرای این برنامه دانش‌آموزان در مدارس کمتر با سخت مواجه می‌شوند اضافه کرد: با اجرای این برنامه مشکلات دانش‌آموزان در عرصه بینایی و شنوایی شناسایی می‌شود و والدین در صدد رفع سخت فرزند خود می‌شوند.


رضایی با بیان اینکه امسال نیز چون سال‌های قبلی تدابیر ضروری برای اجرای این برنامه انجام شده خاطرنشان کرد: این برنامه در چهار پایگاه اطهر در فردیس، امید آتی در جاده ملارد، روستانژاد در کرج و شهدای مشکین دشت در مشکین دشت است.


معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش ناحیه دو کرج گفت: با اجرای این برنامه موقعیت جسمانی، بینایی، شنوایی و بهداشت دانش‌آموزان مورد سنجش قرار می‌گیرد.


وی اطلاع داد: با اجرای این برنامه گامی بنیادی در جهت افزایش کیفی آموزش انجام می‌شود.


این مسئول اضافه کرد: در این راستا والدین دانش‌آموزان بدو ورود به مدرسه باید با مراجعه به این پایگاه‌ها و سنجش فرزندان خود با گرفتن گواهی نامه به مدارس برای ثبت‌اسم مراجعه کنند.


*تعداد ۸ هزار دانش‌آموز مود سنجش قرار می‌گیرند


رضایی پیشتر سخنان خود اذعان داشت: براساس پیش‌بینی‌های انجام شده با اجرای این برنامه تعداد ۸ هزار دانش‌آموز در این ناحیه مورد سنجش قرار می‌گیرند.


معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش ناحیه دو کرج متذکر شد: سال قبلی تعداد ۷ هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز مورد سنجش تحصیلی قرار دریافت کردند .

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات